اخباراخبار جهان

قاتل نود زن، مخوف ترین قاتل سریالی تاریخ آمریکا

آمریکا- ساموئل لیتل، که هم اکنون به جرم قتل دوران حبس ابد را می گذراند، ادعا می کند که 90 زن را در سراسر کشور به قتل رسانده است. FBI نامبرده را یکی از مخوف ترین قاتل سریالی تاریخ آمریکا می داند. 

لیتل از سال 2012 به اینسو زندانی است. او سال گذشته نزد ماموران تحقیق مدعی شد که در فاصله سال های 1970 تا 2005، نود زن را به قتل رسانده بود. FBI تا به این لحظه 50 مورد قتل را تایید کرده است و همچنین جزئیات بیشتری درباره 5 جنایت در فلوریدا، آرکانزاس، کنتاکی، نوادا و لوئیزیانا ارائه کرده است. 

ساموئل لیتل 79 ساله، هم اکنون حبس ابد را در زندان کالیفرنیا سپری می کند. او نخستین بار در سال 2014 در کنتاکی و در یکی از اقامتگاه های موقت افراد بی خانمان بازداشت شد و از آنجا که در کالیفرنیا به جرم مواد مخدر تحت تعقیب بود به آن ایالت منتقل شد. پس از آن در لس آنجلس، نمونه DNA ساموئل لیتل با پرونده قتل 3 زن در فاصله سال های 1987 تا 1989 که قاتل شناخته نشده بود، مطابقت داده شد. هر سه زن مقتول مورد ضرب و شتم قرار گرفته و جنازه شان در خرابه رها شده بود. لیتل پیش از محاکمه به جرم قتل این سه زن، سابقه کیفری داشت که شامل تجاوز جنسی و سرقت مسلحانه می شد. 

FBI همچنین چندین پرتره از چهره قربانیان که همگی توسط لیتل و در زندان ترسیم شده اند را رونمایی کرد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *