صفحه اصلی / اخبار / قاتل سریالی تورنتو با هشتمین اتهام قتل عمد روبرو شد!

قاتل سریالی تورنتو با هشتمین اتهام قتل عمد روبرو شد!

Behnam Marfou

تورنتو- بروس مک آرتور، قاتل سریالی تورنتو که قبل  از این با اتهام قتل 6 مرد همجنسگرا روبرو شده بود، طی چند روز گذشته با هفتمین و هشتمین اتهام قتل عمد روبرو شد. او هم اکنون به قتل عمد عبدالبشیر فیضی 42 ساله و کروشنا کومار کاناگاراتنام 37 ساله متهم شده است.  

همانطور که در اخبار هفته گذشته آمد، فیضی یکی از مردانی بود که پلیس در عملیات Project Houston در مورد مفقود شدنش تحقیق کرد. او مهاجر افغان بود که در میسی ساگا به عنوان تکنیسین ماشینکاری کار می کرد. نامبرده آخرین بار حوالی ساعت 7 بعد از ظهر 28 دسامبر 2010، در حین خروج از محل کارش دیده شد.

هشتمین قربانی مک آرتور، پناهجوی سریلانکایی تبار است که در سال 2010 به کانادا وارد و در اسکاربورو ساکن شد. ایدزینگا، افسر پلیس مسئول پرونده در گفتگو با خبرنگاران گفت که پروفایل کاناگاراتنام با پروفایل دیگر قربانیان مک آرتور تفاوت دارد و تا به این لحظه نوع ارتباط او با مک آرتور مشخص نشده است.

اگر به یاد داشته باشید، پلیس تورنتو، 5 مارچ عکس یک مرد ناشناس را که به نظر می رسید پس از مرگ او گرفته شده، منتشر کرد تا به این وسیله بتواند هویت وی را شناسایی کند. این عکس از کامپیوتر متعلق به مک آرتور به دست آمده بود.

کاناگاراتنام، در سال 2010، همراه حدود 500 سریلانکایی از قوم تامیل با کشتی باری به ونکوور آمد و تقاضای پناهندگی کرد. گویا درخواست پناهندگی نامبرده در سال 2013 رد شد، اما از رفت و آمدها و زندگی او طی چند سال گذشته اطلاع چندانی در دست نیست. زیرا حکم اخراج او از کانادا صادر شده و به همین دلیل، زندگی مخفی را پیش گرفته بود. پلیس می گوید که هنوز نکات ابهام و سوالات بی پاسخ بسیاری درباره کاناگاراتنام و ارتباط او با مک آرتور وجود دارد.

بقایای استخوان های کاناگاراتنام در کنار اسکلت سایر قربانیان در گاراژی که مک آرتور وسایل لند اسکیپینگ خود را در آن نگهداری می کرد، پیدا شده بود. اما پلیس ابتدای هفته گذشته موفق به شناسایی هویت وی شد. پلیس معتقد است که او در فاصله سپتامبر تا دسامبر 2015 به قتل رسید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *