صفحه اصلی / اخبار / قاتلین سینا پارسی، اتهامات وارده را پذیرفتند

قاتلین سینا پارسی، اتهامات وارده را پذیرفتند

Razi-Clinic

تورنتو- به نقل از CBC:

زوج ساکن تورنتو به نام کلاید مارشال و سابرینا چوارت که در سال 2015 سینا پارسی را به قتل رساندند، اتهامات وارده را پذیرفتند.

کلاید مارشال، اتهام قتل عمد را پذیرفته و به حبس ابد محکوم شد. سابرینا چوآرت نیز اتهام قتل درجه دو را پذیرفت، اما مجازات او طی چند روز آینده تعیین خواهد شد.

مارشال و چوآرت ، پس از قتل سینا پارسی 32 ساله در آپارتمان متعلق به خود در ژوئن 2015، متواری شدند. مارشال (اهل نیوبرانزویک) در هنگام ارتکاب جنایت 37 ساله و چوآرت (اهل گاتینو- کبک) 28 ساله بود. آلانا پیج، یکی از وکلای مدافع کلاید، با صدور بیانیه ای برای CBC، نوشت: کلاید می داند که عمل وحشتناکی را مرتکب شده است. همه افراد به قتل عمد اعتراف نمی کنند. بخصوص با توجه به مجازات آن که حبس ابد بدون درخواست بخشودگی تا 25 سال می باشد. مارشال ابراز ندامت کرد و به خاطر همسر پارسی و فرزندان خودش اتهام را پذیرفت تا آنها را با محاکمه طولانی آزار ندهد.

 

پارسی، دو سال قبل، پس از بازگشت از یک مسابقه فوتبال، مفقود شد. پلیس ناحیه یورک، ابتدا نام او را در لیست افراد مفقود شده وارد کرد، اما با بررسی شواهد و مدارک به آپارتمان مارشال و چوآرت در شماره 230 Woolner Avenue (در نزدیکی جین و سنت کلر) مراجعه و با جنازه پارسی روبرو شد.

در آن هنگام پلیس به ذکر اینکه جنایت وحشیانه ای صورت گرفته بود، اکتفا کرد.
پارسی در شب واقعه، زمین فوتبال را ترک کرد. حوالی ساعت 11 و 30 دقیقه با مارشال و چوآرت در کافی شاپ تیم هورتون ملاقات کرد. آنها سپس به آپارتمان این زوج مراجعه کردند. ورود آنها به ساختمان توسط دوربین های مداربسته ضبط شد. آنها پس از ورود به آپارتمان، با یکدیگر رابطه جنسی داشتند. اما این رابطه که در ابتدا با رضایت طرفین برقرار شده بود، به خشونت انجامید و پارسی به حالت برهنه به تخت بسته و مورد ضرب و شتم قرار گرفت و با وارد شدن ضربه به سر، صورت و شکم به قتل رسید.

مارشال و چوآرت، کیف پول سینا پارسی را برداشته و پس از دریافت کد رمز از او، مبلغ 400 دلار از حساب بانکی اش خارج کردند. اندکی پس از ساعت 4 بامداد، مارشال و چوآرت آپارتمان شان را به همراه سگ شان ترک کردند. زوج قاتل، پس از ساعتی سگ شان را به تیر چراغ برق بستند و با اتوبوس خود را به نیاگارا رساندند. فرار آنها 11 روز ادامه داشت.

مارشال با ارسال نامه برای رویا پارسی، همسر سینا پارسی، از وی عذرخواهی کرد.

hamidreza-safipour

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *