فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

فلسفه جواهرات مگان مارکل در مراسم و مناسبت ها

مگان مارکل در دوران بازیگری و همچنین حضور در خانواده سلطنتی، نه تنها ثابت کرده از علاقه مندان به جواهرات گران قیمت است، بلکه نشان داده با آنها منظور یا پیامی را نیز بیان می کند. برای مثال، مگان در گفتگوی آنلاین اخیرش با ملیسا مک کارتی به مناسبت تولد 40 سالگی، گردنبند منحصر به فردی را به گردن داشت که با توجه به ماه های تولد فرزندانش به شکل برج های ثور و جوزا طراحی شده بود. مگان در سال 2016 و در حالی که هنوز فقط شایعات کمی از رابطه او با پرنس هری به بیرون درز کرده بود، با پوشیدن گردنبندی با دو حرف M و H این شایعات را تایید و بازار حرف و حدیث ها را گرم تر کرد؛ گویی هیجان او برای اعلام خبر رابطه عاشقانه اش با پرنس هری اجازه رازداری به او نمی داد. و اما حلقه ازدواج مگان! این حلقه 350 هزار دلاری از 3 قطعه الماس تشکیل شده که الماس درشت وسط از معادن بوتسوانا، کشور مورد علاقه مگان و هری، به دست آمده که یکی از مقاصد سفر دو نفره آنها نیز بود. دو الماس کوچک تر هم از جواهرات پرنسس دایانا به حلقه اضافه شده که یاد پرنسس فقید خانواده سلطنتی را زنده نگه می دارد. بنابراین، این حلقه که طراحی آن را خود هری انجام داده و ساخت آن را جواهرساز مخصوص ملکه به عهده داشته است، خاطرات سفر، علایق مشترک و وابستگی های خانوادگی را در خود جمع کرده است. مگان همچنین در مراسم بعد از عروسی در سال 2018، انگشتر فیروزه درشت پرنسس دایانا را به یاد مادرشوهر فقیدش و خالی بودن جای او در این روز بزرگ، به دست کرده بود.

قطعا مگان با این همه ریزبینی از انتخاب جواهر مخصوص برای روز مصاحبه افشاگرانه خود با اپرا وینفری نیز غافل نشده است. او در این روز گردنبند عجیبی را از کلکسیون پیپا اسمال، طراح اهل لندن، به گردن آویخته بود. اسمال که سال ها است به کشورهایی از قبیل افغانستان و میانمار سفر کرده و هنر خود را به علاقه مندان آموزش می دهد، به کارهای بشردوستانه شهرت دارد و جالب است که مگان برای این روز، تاکید بر اهمیت کارهای خیر و انساندوستانه را انتخاب کرده بود.

مگان مارکل در خروج از بیمارستان پس از تولد آرچی نیز گردنبند ظریف طلایی را با سه فیروزه به گردن آویخته بود که به احتمال زیاد نشانه سه نفره شدن خانواده او بوده است.

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست