صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / فصل بهار، بهترین زمان ایده آل برای اکران فیلم های بزرگ!

فصل بهار، بهترین زمان ایده آل برای اکران فیلم های بزرگ!

قبل از این استودیوهای فیلمسازی برای اکران فیلم هایشان در فصل تابستان و ایام تعطیلات کریسمس، با یکدیگر رقابت می کردند، اما به نظر می رسد که تغییر رویه داده و فصل بهار را ترجیح می دهند.

به مدت بیش از 40 سال، همه فیلم های استیون اسپیلبرگ از یک استراتژی خاص پیروی کرده اند. این فیلم ها بدون استثناء در فصل تابستان اکران شده اند. با این حال هنگامی که مدیران استودیوی فیلمسازی برادران وارنر برای تعیین تاریخ اکران آخرین فیلم اسپیلبرگ، یعنی فیلم علمی-تخیلی  به نام Ready Player One با او به گفتگو نشستند، ایده دیگری در ذهن داشتند.

ماجراهای فیلم که در آینده رخ می دهد، انسان ها را در یک واقعیت مجازی به نام OASIS نشان می دهد. داستان این فیلم از کتاب پرفروش نوشته ارنست کلینز، اقتباس شده است.

همانطور که گفته شد، استودیوی فیلمسازی می خواست فیلم را به جای تابستان در ماه مارچ به روی پرده بفرستد. تا همین اواخر، اکران فیلم های اسپیلبرگ در فصلی غیر از تابستان، غیرممکن و محال تلقی می شد. اما نظر استویوها تغییر کرده است. طی چند سال گذشته، فاصله بین روز والنتاین و اواخر آوریل، به بهترین زمان برای اکران فیلم های بزرگ تبدیل شده است. بنابراین می توانیم طی چند ماه آینده شاهد اکران فیلم های بزرگی مانند Fifty Shades Freed  (از 9 فوریه)، Black Panther (از 16 فوریه)، A Wrinkle in Time (از 9 مارچ)، Tomb Raider (از 16 مارچ)، Rady Player One (از 30 مارچ و The New Mutans (از 13 آوریل) باشیم. یک هفته بعد، یعنی در 20 آوریل، برادران وارنر فیلم علمی –تخیلی Rampage با بازی دواین جانسون را به روی پرده می فرستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *