اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

فشارها نتیجه داد و فورد فعلا از خیر کاهش بودجه شهرداری گذشت

تورنتو- اینطور که به نظر می رسد، داگ فورد در برابر جان توری (شهردار تورنتو)، سایر مقامات شهری و همچنین اکثریت انتاریویی ها تسلیم شده و حداقل امسال از خیر کاهش 177 میلیارد دلاری بودجه ارائه خدمات بهداشت عمومی، مراقبت از کودکان و سایر خدمات ارائه شده از سوی شهرداری ها گذشته است. این تصمیم در حالی گرفته شد که نظرسنجی های عمومی اخیر حاکی از افت شدید محبوبیت داگ فورد نزد انتاریویی ها می باشد.

علت کاهش هزینه های انتاریو، کسری بودجه 11.7 میلیارد دلاری است که از دولت لیبرال کتلین وین به جا مانده است. اما شهرداری ها می گویند که کاهش هزینه ها نبایستی به قیمت حذف شدن خدمات اساسی و مهم بشود. داگ فورد، ضمن اعلام خبر تجدیدنظر خود گفت: شهرداری ها قول داده اند که خود راهکارهایی برای کاهش هزینه هایشان بیابند. بنابراین این خبر خوبی برای انتاریو است. ما به تامین بودجه لازم طی امسال ادامه خواهیم داد.

جان توری در واکنش به تصمیم دولت گفت: همواره تاکید کرده ام که از تلاش های دولت انتاریو برای کاهش کسری بودجه حمایت می کنم. اما این اقدامات بایستی به صورت حساب شده و با پشتیبانی و حمایت کلیه طرف های ذینفع صورت بگیرد و نه به صورت یکجانبه. امیدوارم که تصمیم جدید به مشارکت و همکاری هرچه بیشتر بین دولت و مقامات شهری جهت کاهش هزینه ها بینجامد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان