اخباراخبار کانادا

فریدون حیاتی بهاری 19 ساله با اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل منجر به فوت روبرو شد

تورنتو- به گزارش CP24: در پی تصادف هولناک یکشنبه گذشته بین 4 اتومبیل در ریچموندهیل که به کشته شدن 1 نفر و مجروح شدن 5 نفر انجامید، فریدون حیاتی بهاری با چندین اتهام از جمله رانندگی تحت تاثیر الکل منجر به فوت، دو اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل منجر به صدمه جانی و اتهامات دیگر روبرو شده است. 

حوالی ساعت 9 و 30 دقیقه شب یکشنبه 18 آگوست، پلیس در صحنه تصادف در خیابان یانگ (جنوب Jefferson Sideroad) حاضر شد.  تحقیقات اولیه پلیس، دخیل بودن 4 اتومبیل در تصادف را تایید کرد، از جمله یک مرسدس سفید که با هیوندای طوسی، تویوتا سیه نای قرمز و مزدای سفید رنگ برخورد کرده بود. به گفته پلیس، شاهدان عینی که در محل حضور داشتند با دیدن صحنه تصادف به کمک مجروحین شتافتند.

یکی از قربانیان مرد 44 ساله ساکن ریچموندهیل (راننده مزدای سفید رنگ) بود که متاسفانه در اثر شدت جراحات وارده جانش را از دست داد. دو مسافر دیگر، یعنی  یک زن 40 ساله و یک پسر 12 ساله (هر دو ساکن ریچموندهیل) با جراحات شدید به بیمارستان منتقل شدند. راننده اتومبیل هیوندای طوسی با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شد. خوشبختانه صدمه ای به دو سرنشین اتومبیل تویوتا وارد نشد. راننده و سرنشین مرسدس با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شده و راننده آن یعنی فریدون حیاتی بهاری با اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل روبرو شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

  1. متاسفانه کسی که در این حادثه فوت شده یک ایرانی موفق در کشور کانادا بوده است. دکتر پیمان معصومی

  2. مردی که در این حادثه کشته شده و همسر و پسرشون به شدت آسیب دیدن هم ایرانی هستن… واقعا جای تاسفه که یک فرد با سهل انگاری و بی توجهی و حماقت باعث این حادثه وحشتناک شده …

  3. جالبتره اينه كه اين موجود انگل زاده اي بيش نيست و در خلاف جهت خيابان يانگ در حالت مستي و تحت تاثير مواد يك خانواده را متلاشي كرده، متاسفانه قولنين مجازات در كانادا نه تنها بازدارنده نيست بلكه اصولا جرم به وقوع پيوسته با مجازات آن همخواني نداره.

  4. مگه چیکار کرده یک تصادف بوده احتمال داره برای همتون رخ بده انگل اجتماع هم خودتی سعید یک جور میگه انگار خودت تصادف نکردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!