فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

فروش Neverland محبوب مایکل جکسون به نازل ترین قیمت پس از ده سال

 

 

اقامتگاه مایکل جکسون معروف به نورلندرنچ در کالیفرنیا، بالاخره 10 سال بعد از مرگ ستاره افسانه ای موسیقی پاپ- که پس از برگزاری دادگاه مربوط به اتهامات کودک آزاری، آن را ترک کرده بود- فروخته شد. ران برکل، سرمایه گذار میلیاردر، و یکی از دوستان سابق خانواده جکسون، اخیرا ملک 1100 هکتاری را خریداری کرد. او این ملک را که چند سال قبل به مزرعه دره سیکامور تغییر نام داده بود، در حالی به قیمت 22 میلیون دلار خرید که در سال 2015 به مبلغ 100 میلیون دلار به فروش گذاشته شده بود. سخنگوی برکل گفت او خرید این ملک را فرصتی برای سرمایه گذاری دیده و هرچند در مناطق دیگری به دنبال زمین می گشته، اما این ملک را در هوا شکار کرده است.

مایکل جکسون که در سال 2009  بر اثر اوردز دارویی در سن 50 سالگی جان خود را از دست داد، این ملک را در 193 کیلومتری شمال لس آنجلس در سال 1988 به قیمت حدود 20 میلیون دلار خریداری کرده، و در سال 2008 به دلیل مشکلات مالی، سند آن را برای دریافت وام گرو گذاشته بود.

نِوِرلَند- عنوانی که از نام داستانی درباره پسری که دوست نداشت بزرگ شود، گرفته شده بود- اقامتگاه مورد علاقه جکسون بود و در آن یک باغ وحش، ریل قطار و پارک تفریحی نیز احداث شده بود.

او بچه ها را برای سرگرمی به این اقامتگاه می آورد، که یکی از همین بچه ها موضوع آزار جنسی را علیه جکسون مطرح کرد. هرچند، دادگاه جکسون در سال 2005 برگزار، و او از همه اتهامات تبرئه شد.

 

 

جکسون قسم خورد بعد از دادگاه هرگز به این ملک باز نگردد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست