اخباراخبار جهان

فروش کیت تایید شده تست خانگی کووید توسط آمازون به قیمت صد و ده دلار

 

 

آمریکا – از این پس می توانید کیت تست خانگی کووید-19 که مورد تایید FDA یا سازمان غذا و داروی آمریکا نیز می باشد را به قیمت 110 دلار (10 کیت به قیمت 1000 دلار) از Amazon خریداری کنید. 

شرکت DXterity مستقر در لس آنجلس با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که کیت تست کووید-19 این شرکت که با آزمایش بزاق انجام می شود، تاییدیه یا مجوز اضطراری از FDA را دریافت کرده است. 

بسیاری از تست های کووید-19 با سواب بینی یا گلو انجام می شود، اما برای تست DXterity فقط کافی است در لوله آزمایشی که در اختیارتان قرار داده می شود تف کنید و لوله را برای آزمایشگاه شرکت در لس آنجلس بفرستید. جواب آزمایش بین 24 تا 72 ساعت بعد از رسیدن نمونه به آزمایشگاه اعلام می شود. 

سازمان غذا و داروی آمریکا همچنین مجوز اضطراری برای شرکت های Ellume، Lucira Health و Abbott Laboratories   برای کیت های تست خانگی کووید را صادر کرده است. این کیت ها بین 25 تا 50 دلار قیمتگذاری شده اند، اما در Amazon موجود نیستند. 

 

 

آمازون تنها شرکتی نیست که کیت های تست کووید را به مشتریانش ارائه می کند. اکتبر گذشته، Costco فروش تست بزاق به قیمت 130 دلار را آغاز کرد. Walmart و Sam’s Club هم عرضه کیت های خانگی به قیمت 99 دلار را شروع کرده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست