صفحه اصلی / اخبار / فروش رستوران  KEG به مالک Swiss Chalet به مبلغ دویست میلیون دلار

فروش رستوران  KEG به مالک Swiss Chalet به مبلغ دویست میلیون دلار

Razi-Clinic

تورنتو- شرکت Cara Operations Ltd. با خرید KEG Steakhouse، به مبلغ 200 میلیون دلار، امپراتوری اش در عرصه رستورانداری را توسعه داد. Keg Steakhouse دارای 160 شعبه می باشد.

Cara و فرنچایزهای تابعه اش در حال حاضر 1 هزارو 259 رستوران مختلف، از جمله Swiss Chalet و St-Hubert Chicken، Harvey’s،Burger’s Priest  و New York Fries و همچنین رستوران های بزرگ Milestones, Montana’s, Kelsey’s  و East Side Mario’s  و چند رستوران و پاب دیگر را اداره می کنند.

بر اساس توافق بین Cara (مستقر در وان-انتاریو) و Keg ، شرکت Cara مدیریت 160 شعبه Keg  در کانادا و آمریکا را به دست خوهد گرفت. Cara، در ازای آن مبلغ 105 میلیون دلار نقد به سهامداران Keg، از جمله Fairfax Financial Holdings Ltd. و دیوید آیزنسات (مدیر اجرایی Keg) پرداخت کرده و همچنین سهام Cara به ارزش 3.8 میلیون دلار را به ایشان واگذار خواهد کرد. Cara همچنین طی سه سال مالی آینده، ممکن است مبلغ 30 میلیون دلار دیگر را پرداخت نماید.

Keg در سال 1971، با نام Keg and Cleaver توسط کارآفرین بریتیش کلمبیایی به نام جورج تیدبال بنیان گذاشته شد. یعنی همان فردی که در اداره Spaghetti Factory، A&W و Apex Ski Resort نیز سهم داشت.

شرکت Cara در سال 1983 تحت نام Canada Railway News Company تاسیس شده و در ابتدا در زمینه فروش روزنامه، مجله و شیرینی در ایستگاه های قطار فعالیت می کرد. این شرکت مدتی بعد به کیترینگ روی آورد و در نهایت بر روی بخش رستورانداری متمرکز شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *