اخباراخبار کانادا

فروش برند آرایشی تورنتویی به Estee Lauder به قیمت بالای دو میلیارد دلار

 

تورنتو- یکی دیگر از شرکت های فوق العاده موفق تورنتویی به نام Deciem، به قیمت 2.2 میلیارد دلار توسط برند مشهور Estee Lauder خریداری شد. 

Estee Lauder سه شنبه گذشته خبر خرید Deciem ، تولیدکننده محصولات بهداشت پوست به نام The Ordinary را تایید کرد. فرایند انتقال مالکیت شرکت طی سه سال آینده طی شده و با افزایش سهم Estee Lauder  در شرکت کانادایی از 29 درصد به 76 درصد در تابستان سال جاری، آغاز خواهد شد. 

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، برند مشهور نیویورکی تا 30 جون سال جاری به سهامدار عمده Deciem و تا سال 2024 به مالک آن تبدیل خواهد شد.  

این معامله نه تنها برای تولیدکنندگان کانادایی محصولات بهداشت پوست مهم بوده، بلکه برای علاقمندان متعصب محصولات Deciem نیز قابل توجه خواهد بود. زیرا با قرار گرفتن شرکت تحت کنترل Estee Lauder مشکل کمبود عرضه و طولانی بودن زمان تحویل سفارشات به مشتریان برای همیشه حل خواهد شد. 

Deciem  که در سال 2013 توسط کارآفرین فقید برندن تروکس راه اندازی شد، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی در آمریکای شمالی تبدیل شده است. این شرکت بیشتر برای عرضه محصولات The Ordinary، NIOD و Hylamide  شناخته شده است و هم اکنون بیش از 1000 کارمند و 35 فروشگاه در سراسر جهان دارد. تروکس دو سال قبل درگذشت.

 

 

مقر اصلی شرکت در Liberty Village تورنتو واقع شده است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست