صفحه اصلی / اخبار / فرمانده پلیس تورنتو خواهان انجام آزمایش مواد مخدر از ماموران خود

فرمانده پلیس تورنتو خواهان انجام آزمایش مواد مخدر از ماموران خود

Leeza

تورنتو- در پی درگذشت افسر پلیس مایکل تامپسون به دلیل اوردز فنتانیل، مارک ساندرز، فرمانده پلیس تورنتو می گوید که انجام آزمایش اعتیاد از ماموران را در نظر دارد. تامپسون که به عنوان مامور مخفی برای واحد مبارزه با مواد مخدر اداره پلیس کار می کرد، 10 آوریل در خانه اش در دورهام، بیهوش پیدا شد و سه روز بعد در بیمارستان درگذشت. نتیجه کالبدشکافی، علت مرگ را اوردز فنتانیل تشخیص داد. تحقیقات در مورد مرگ این افسر پلیس ادامه دارد.

مارک ساندرز که بعد از گذراندن دوران نقاهت عمل جراحی پیوند کلیه به سر کارش بازگشته است، می گوید که هدف از انجام آزمایش مواد مخدر، مچ گیری از ماموران پلیس نیست، بلکه به حداقل رساندن خطر کار یک مامور تحت تاثیر مواد مخدر در اداره پلیس است. ساندرز از فرماندهان پلیس شهرهای عمده درباره آزمایش مواد مخدر در ادارات پلیس متبوع شان پرس و جو نموده و می گوید که تیمی را مامور بررسی پیشنهاد و تدوین شیوه انجام این آزمایش کرده است.

لازم به یادآوریست که بیش از یک دهه قبل، قاضی جورج فرگوسن، پیشنهاد انجام آزمایش مواد مخدر بر روی افسران پلیس را با هدف مبارزه با ماموران فاسد، مطرح کرد. اما این پیشنهاد به دلیل مخالفت اتحادیه ماموران پلیس اجرایی نشد. بایستی دید، این بار ساندرز می تواند حرف خود را به کرسی بنشاند یا خیر.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *