اخباراخبار کانادا

فرزند قاتل جاسی سیدو در آستانه اخراج از کانادا

بریتیش کلمبیا- یک مرد ساکن Maple Ridge به دلیل اینکه پدرش در بدو ورود به کانادا در سال 2008، سابقه محکومیت اش به قتل جاسی سیدو را از مقامات کانادایی پنهان کرده بود، در آستانه اخراج از کشور قرار دارد.

دادگاه تجدید نظر، دستور رسیدگی مجدد به تقاضای مهاجرت باریندر سینگ سیدو، فرزند مردی که در سال 2008 اقامت دائم کانادا را برای خود، همسر و فرزند در آن هنگام 25 ساله اش (باریندر) دریافت کرد را صادر کرده است.

دارشان سینگ سیدو (پدر باریندر) در بدو ورود به کانادا نزد مقامات کانادایی مدعی شد که سوءسابقه کیفری ندارد. در حالی که به جرم قتل جاسی محاکمه و محکوم شده بود.

زن جوان به نام جاسی سیدو در سال 2000، در 25 سالگی  به دلیل مخالفت با خواست والدین اش و ازدواج با یک راننده فقیر هندی، توسط پدرش به قتل رسید. در این جنایت وحشیانه، گلوی جاسی بریده و جنازه اش در کانالی در پنجاب انداخته شد.

دارشان سینگ سیدو یکی از 7 متهم پرونده بود که با اتهام قتل جاسی محاکمه شد. او در سال 2005 به حبس ابد محکوم شد. اما پس از 10 سال حبس، درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه هند ارائه کرده و در سال 2015 تبرئه شد.

مشکل اینجاست که سیدو هنگامی تقاضای مهاجرت به کانادا را به جریان انداخت که هنوز تبرئه نشده بود. بنابراین مشخص است که هم او و هم اعضای خانواده اش واقعیت را از مقامات کانادایی پنهان کرده بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان