صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / فرزندان او. جی. سیمسون کجا هستند و چه می کنند؟

فرزندان او. جی. سیمسون کجا هستند و چه می کنند؟

bahman-azimi-gif

 

قتل نیکول براون سیمسون (همسر او. جی. سیمسون) و دوست اش ران گلدمن در سال 1994، مردم آمریکا را در بهت و حیرت فرو برد. محاکمه سیمسون به اتهام قتل عمد، <بزرگترین محاکمه قرن> نام گرفت. در پایان محاکمه جنجالی، سیمسون از اتهام قتل تبرئه و آزاد شد. از آن زمان به این سو، زندگی فرزندان سیمسون از نیکول و دو فرزند از ازدواج قبلی اش با مارگارت وایتلی، به سختی گذشته است. آنها، به سختی برای حفظ حریم خصوصی شان در برابر پاپاراتزی ها و رسانه های زرد، تلاش کرده و زندگی نسبتا بی سر و صدایی را پیش گرفتند.

آرنل سیمسون

آرنل، فرزند ارشد او. جی. برخلاف خواهر و برادر ناتنی اش، آنقدر بزرگ بود که وحشتناک بودن اتفاقی که برای نیکول براون و ران گلدمن رخ داد را درک کند. آرنل، در مصاحبه ای که 20 سال بعد  با خبرنگار Georgia Newsday انجام داد، به سختی هایی که در آن سال ها تحمل کرد اشاره کرده و گفت که به سختی توانست شغلی برای خود بیابد. مهمترین وظیفه آرنل به عنوان فرزند ارشد، مراقبت از خواهر و برادر ناتنی اش و احراز اطمینان از این بود که تا حد امکان زندگی نرمالی داشته باشند.

او. جی. سیمسون در سال 2007، به جرم آدم ربایی و سرقت مسلحانه در لاس وگاس محاکمه و به زندان محکوم شد. اما همانطور که می دانید هفته گذشته، قاضی با حکم بخشودگی سیمسون موافقت کرد تا وی پس از گذراندن 9 سال حبس آزادی اش را به دست بیاورد.

آرنل فاش کرد که در دوران غیت پدر، مدیریت امور مالی او را به عهده داشت. وی گفت: من وکالتنامه دارم. باید بگویم که خانه اش را از دست داده و پول آن صرف پرداخت به وکلایش شد.

یکی از افراد نزدیک به خانواده، می گوید که همه پول های او. جی. صرف هزینه های حقوقی نشد و بخش زیاد آن توسط آرنل که معتاد به خرید کردن می باشد، حیف و میل شده است. به گفته او، آرنل با مشکل اعتیاد به الکل نیز دست بگریبان است.

جیسون سیمسون

جیسون ابتدا قصد داشت به پیروی از پدر به بازیکن فوتبال تبدیل شود. به همین دلیل در حین تحصیل در آکادمی نیروی دریایی به تیم فوتبال آن پیوست. در سالنامه سال 1988 آکادمی از جیسون به عنوان ستاره تیم فوتبال یاد شد. وی که همواره بر بی گناهی پدرش در قتل نیکول و گلدمن اصرار داشت، قول داد که همه نیرو و توانش را برای شناسایی قاتلین واقعی صرف کند. بد نیست بدانید که جیسون یکی از افرادی بود که مدتی از او به عنوان مظنون به قتل نام برده شد. اما هرگز اتهام رسمی به وی وارد نشد.

جیسون سیمسون هم اکنون به عنوان سرآشپز مشغول کار است. متاسفانه او نیز مانند آرنل از مشکل اعتیاد به الکل و داروهای مسکن مخدر رنج می برد.

سیدنی سیمسون

سیدنی بروک سیمسون و پدرش در دوران کودکی او یک لحظه از یکدیگر جدا نمی شدند. اما این رابطه نزدیک و صمیمانه با بزرگتر شدن سیدنی از بین رفت. او حتی علنا پدر را به قتل مادرش متهم کرد.

اتفاقاتی که برای خانواده آنها رخ داد، باعث شد سیدنی دچار ضربه روحی شود. او به نوجوانی پرخاشگر و کینه جو تبدیل شده و حتی یک بار به جرم کتک زدن دو دختر نوجوان، بازداشت شد. سیدنی پس از پشت سر گذاشتن آن ماجرا تصمیم گرفت مسیر زندگی اش را عوض کند. او با تغییر نام خانوادگی، تلاش کرد تا زندگی بی سر و صدایی را دور از نظر رسانه ها آغاز کند.

سیدنی که بزرگترین فرزند از سه فرزند سیمسون و نیکول می باشد، هم اکنون در زمینه املاک و مستغلات فعالیت می کند و چندین سرمایه گذاری سودآور در بازار املاک فلوریدا انجام داده است.

جاستین سیمسون

دومین فرزند سیمسون از نیکول، تنها کسی است که زندگی نرمال و بدون حاشیه ای را سپری کرده است. او نیز مانند خواهرش در زمینه املاک و مستغلات در فلوریدا فعالیت می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *