اخباراخبار جهان

فرانسه رسما شایعه صدور کد شناسایی برای کودکان مسلمان را تکذیب کرد

 

 

فرانسه – یک وزیر پاکستانی روز یکشنبه اظهار نظر قبلی خود مبنی بر اینکه رفتار رئیس جمهور فرانسه، امانوئل مکرون، با مسلمانان مانند رفتار نازی ها با یهودیان در جنگ جهانی دوم است را پس گرفت. 

وزیر امور خارجه فرانسه از مقامات پاکستانی خواست نظرات شیرین مزاری، وزیر حقوق بشر پاکستان را در توییتر حذف کنند. 

مزاری این اظهارات را در پی اختلاف نظر پاکستان و فرانسه بر سر انتشار کاریکاتور پیامبر اسلام  توسط یک مجله فرانسوی بیان کرده بود. 

مزاری در توییت خود آورده بود: مكرون همان کاری را كه نازی ها با یهودیان انجام داده اند با مسلمانان انجام می دهد؛ همانطور كه ​​یهودیان مجبور شدند ستاره زرد را بر روی لباس خود نصب کنند، كودكان مسلمان کد شناسایی خواهند گرفت. 

 

 

به گزارش بیزینس اینسایدر و به نقل از National Post، دولت فرانسه هفته گذشته لایحه ای را تصویب کرد که بر اساس آن برای همه کودکان در فرانسه (مسلمان و غیر مسلمان) کد شناسایی تعیین می شود تا ضمن ردیابی این کد از حضور آنها در مدرسه اطمینان حاصل شود. 

این مصوبه پس از حملات تروریستی اخیر در کشور صورت گرفت و بلافاصله به گمانه زنی ها و انتشار شایعات مبنی بر اینکه تنها شامل کودکان مسلمان می شود، دامن زد. 

شایعات باعث شد، وزیر امور خارجه با انتشار توییتی هر گونه ادعا در مورد ثبت نام کودکان بر اساس مذهب، عقیده یا سابقه قومی را نادرست اعلام کند. 

لازم به یادآوریست که پارلمان پاکستان در پایان ماه اکتبر با صدور قطعنامه از دولت خواست تا نماینده خود را از پاریس فراخواند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. 1) جنجال حقوق بشری برای مزدوران رژیم ، سکوت در برابر کشتار مجاهدین ، دراویش ، بهایی ها ، نوکیشان مسیحی ، دو تابعیتی ها ، ملیون و لیبرال ها ، اتباع غربی
  2) جنجال برای یک خط شعر ، سکوت در برابر دزدی و غارت مملکت توسط روسیه ، اسد ، مادورو
  افتاب پرست های مارکسیست روسی بازوی امنیتی تبلیغاتی ملاها نشسته در غرب رویکرد دوباره حقوق بشری و فرافکنی و طلبکاری از غرب ، با رفتن ترامپ و امدن بایدن را در دستور کار رسیده از لاوروف قرار دادند و بازی الاکلنگ اپوزیسیون قلابی مارکسیست روسی با ملاهای روسی اغاز شد .

  یکی دیگر از استاندارد های دوگانه اپوزیسیون قلابی مارکسیست روسی و مارکسیست اسلامی ملی مذهبی در بر خورد زرگری با رژیم روسی ملاها امروز در رسانه های فارسی اشغالی روی پرده رفته است . رژیمی که برای کوچکترین تخلفی دست و پا و گردن میزند (اگر احساس کند که نظام بعثی روسی امریکا ستیز و جهان ستیزش البته منهای روسیه ، چین ، کوبا ، سوریه ، ونزوئلا ، نیکاراگوا، بلاروس ، کره شمالی ، وچند تا دیکتاتوری کمونیستی دیگر یا مورد حمایت کمونیست ها و روسیه و چین) در خطر است.
  ا ین رژیم به تبعیت از رژیم های مارکسیستی و بعثی و بولیواری و اسیای مرکزی ساخت و مورد حمایت پوتین و هم چنین خود دولت شتر گاوپلنگ پوتین ، از کشتن مخالف ولو مخالفی که قبلا از جانفشانان و ماموران و پایوران او بوده ، ولو نزیکترین فرد به دستگاه رهبری و یا حتی فرزندان و اعضای نزدیک خانواده رهبران ، و یا مامور خودش باشد ، ابایی ندارد . چون مثل لنین فکر میکند و استالین و پول پوت و چه گه وارا و دیگران : اصل حفظ نظام است .
  ا ما این مسئله دغدغه اپوزیسیون قلابی مارکسیست روسی همدست ملاهای روسی نیست .
  کشتگر ، ملیحه ، بقراط ، فرشتیان ، جلیل روشندل ، توده ایها و فدایی هایی که حالا همگی حقوق بشری شده اند برای
  1ـ حمله به کشورهای غربی و متحد غرب ، دیکتاتور و فاسد و ناقض حقوق سیاهان و اقلیت ها خواندن انها و همدست خواندن انها با دیکتاتوهای غیر روسی
  2ـ همزمان با ندیده گرفتن جنایات روسیه ، چین ، کوبا ، بلاروس ، اسد ، مادورو یا تخفیف دادن و توجیه انها ، ّ
  3ـ ندیده گرفتن کشتار بهایی ها ، دراویش ، نو کیشان مسیحی ، سنی های سیستان و بلوچستان ، سلطنت طلبان ، مجاهدین ، ملیون ، لیبرال ها
  4ـ چشم بستن و سکوت و توجیه کشتار یا گروگانگیری اتباع امریکایی ، استرالیایی ، انگلیسی ، اسرائیلی ، دو تابعیتی ها ،… توسط ملاهای روسی
  اینها چنان از کشته شدن یک مهره سابق رژیم فرزند یکی از جنایت کاران همین رژیم که دستشان جملگی به خون فرزندان بی گناه این مملکت ۴۱ سال است که الوده است ، به خشم امده اند که در شرایط دیگر هرگز از انها واکنشی نمیبینید چون روس ها و منافع انها و مزدوران انها مورد حمله واقع نشده اند .
  چرا روح الله زم مهم است اما قطب زاده و امیر انتظام و مجاهدین و دراویش و بهایی ها و … نیستند ؟
  ـ کسی که در بهترین حالت یک مزدوری بوده که با رهبران مافیای روسی به دلیل توهمات کودکانه یاکودن بودن ، در افتاده
  ـ یا واقعا از انچه اینها کرده اند عصبانی شده ، و خواسته دون کیشوتی اینها را یک تنه شکست بدهد
  ـ یا جزئی از عملیات اطلاعاتی فریب بوده که پس از انجام ماموریت تاریخ مصرفش به پایان رسیده مثل احمد خمینی ، رفسنجانی ، پسر منتظری ، پسر رضایی ، ارسلان رضایی ، یا مدیر جم و دیگران …
  ـ یا ان گونه که بنده با حدس قریب به یقین فکر میکنم او قربانی بازی الا کلنگ روسی ملاهای روسی با اپوزیسیون روسی است ، برای ایجاد خاکریز های جدید و متناسب , برای فریب دستگاه های دیپلماسی غرب ,که حالا با رفتن پرزیدنت ترامپ و امدن بایدن در حال یک چرخش استراتژیک هستند .
  در این چرخش ، به جای سناریوهای خطر جنگ و رژیم چنج ( که در زمان جرج بوش و ترامپ توسط این مارکسیست های روسی بازی می شود ) ، سناریو های حقوق بشری به قصد متهم کردن غرب ( که در زمان کلینتون ، اوباما و بایدن بازی می شود) ، مد نظر دستگاه فراماسونری مارکسیست های روسی و روسیه و دستگاه های امنیتی ملاهای روسی قرار می گیرد .
  بنده این عملیات را ، عملیات عمدی فریب ، برای تداوم وضعیت جنگی ـ خصومتی تروریستی ، در رژیم ملاها می دانم که در ان جاسوسان روس در رژیم با پایوران امنیتی روسی در اپوزیسیون ، به همدیگر پاس میدهند و موجب گرمی دکان بازی های فرعی دستگاه مافیایی روسی ملاها می شوند .
  چون همه میدانند که هیچ رژیمی در جهان به دلیل ضدیت با حقوق بشر تا کنون سرنگون نشده ، مگر اینکه مجموعه عواملی موجب انقلاب شود .
  مارکسیست های روسی همزمان از این فرصت برای دفاع از پایواران خودشان ، ماموران مافیایی روسی خودشان ، فرافکنی و تقلیل دادن اپوزیسیون به مزدوران روسی و ماموران فریب خورده روسی که جزو تلفات جنگ های داخلی مافیا و یا صافکاری و رنگ عملیات شکست خورده اطلاعاتی ، یا سانسور و پنهان کاری نقطه ضعف های امنیتی سپاه روسی و اطلاعات و امنیت عبدالله شهبازی و روس مداران دیگر است، استفاده می کنند .
  بنده تعجب میکنم این حقوق بشر گزینشی که فقط برای مارکسیست ها ، تروریست های شونیست ، ماموران رژیم که در باندهای روسی فعال هستند ، و در زمان دموکرات ها روی صحنه می اید , چه مفهوم دیگری می تواند داشته باشد .
  اگر بنا بر محکوم کردن کشتن روح الله زم است ، چون او تغییر کرده بوده و از مزدوری به “روزنامه نگار برانداز ترفیع مقام یافته ! ” چرا همین ها با کشتار مجاهدین خلق که سالها است برانداز رژیم هستند چنین برخوردی ندارند ؟ از ان بدتر چه گونه با بنی صدر که از روز اول انقلاب ۵۷ با خمینی و ملاها سرشاخ بود تا به امروز ، برخورد “حقوق بشری ” ندارند و او را سانسور میکنند ، اگر او کشته شده بود هم باز مثل قطب زاده و فروهر ها ، همین مزدوران روسی با کشته او سر جنگ داشتند ؟ اگر تمام عمر زندان رفته بود مثل امیر انتظام باز او را جاسوس سیا می دانستند !
  ایا جز این است که اگر امیر انتظام جاسوس سیا بود پس این رژیم ( همه جناح هایش) و اپوزیسیون قلابی ان باید جاسوس ک گ ب بوده باشند ؟
  ماموران ک گ ب در دستگاه های حکومتی ملاها ، چون دست اپوزیسیون مارکسیست روسی و مارکسیست اسلامی روسی را با رفتن پرزیدنت ترامپ و امدن بایدن خالی میدیدند ، دست به این تئاتر لنینسیتی شبیه کره شمالی زدند تا به انها خوراک بدهند ، به نام حقوق بشر بیایند وسط ، پاچه بایدن ، ماکرون ، ترودو ، مون ، ابه ، نتانیاهو … را بگیرند تا کمک کنند به ملاهای روسی تا به همان بازی پاک باخته ، “مذاکره میکنیم ، اما مذاکره نمی کنیم” ادامه دهند .
  تقصیر هم توسط همین اپوزیسیون روسی بیفتد گردن اروپا و امریکا که بعله اینها حقوق بشر را ندیده می گیرند در مذاکره با ملاها ، و به همین دلیل ملاها و لاوروف را کمک کنند که بر مواضع روس فرموده ( مذاکره دوم برای برجام لازم نیست ، یعنی امریکا باید پنالتی هم بدهد و باج به پوتین و لاوروف و ملاها) پای بفشرد ، و بعد تحریم ها که ادامه یافت ، به مردم ایران که این رژیم روسی را نمی خواهند ، بگویند : ببینید تقصیر امریکا است . از برجام رفته بیرون ، تحریم کرده ، نمی خواهد برگردد.
  شتر در خواب بیند پنبه دانه !
  بنشینید تا بگویم برایتان بیاورند .
  باید گه بخورید بشقاب ، بشقاب ، هم شما ملاهای روسی ، هم اپوزیسیون مارکسیست روسی همدست و هم پیمان و بازوی تبلیغاتی شما در غرب !
  تمام مملکت را ملاها دادند به روسیه و اسد و مادورو شما ساکت بودید
  حالا میهن پرست شده اید ، چون اردوغان که خودش بازیچه پوتین است ، یک خط شعر خوانده در مورد ارس که اتفاقا علیه منافع لنین و استالین و روسیه است و اشغال مملکت ایران ، و اتفاقا برای ایرانیان میهن پرست نشانی از میهن پرستی است .
  اقای کشتگر و ملیحه و ان حقوق بشری توده ای در بی بی سی ، به دولت عراق و ایت الله سیستانی حمله میکنند که در این جنایت دست داشته اند ( لابدچون امریکایی هستند )! واقعا ؟
  همدستی چاوز ، کاسترو ، لولا ، ارتگا ، اسد ، پوتین ، جین پینگ با ملاهای روسی از چشمان مزدور روس شما چه گونه پنهان مانده در ۴۱ سال گذشته ، که نه دولت امریکایی عراق انجا بود ، نه ایت الله سیستانی ؟
  خیلی ضایع دم سرخ روسی خودتان را نشان میدهید رفقا .

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست