اخباراخبار کانادا

فراخوانی گسترده محصولات از فروشگاه های بزرگ کانادا

فراخوانی گسترده غذای گربه و بعضی محصولات دیگر در کانادا باعث شد محصولات بسیاری از برندهای بزرگ از فروشگاه ها جمع آوری شود.

به نوشته وبسایت استار، شرکت Mars Petcare با اعلام اینکه غذای گربه WHISKAS از مواد خامی که با استانداردهای کیفی بالای این شرکت همخوانی نداشته تهیه شده است، این محصول را به طور محدود  فراخوانی کرد. این در حالی است که فروشگاه های دالراما، کندین تایر و پت اسمارت اعلام کردند تعدادی از این محصول را به فروش رسانده اند. در این راستا، پت اسمارت از مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند درخواست کرد مصرف آن را متوقف کرده و با پس دادن آن به فروشگاه، مبلغ کامل آن را دریافت کنند. مصرف کنندگان این محصول برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 2424-667-800-1 تماس حاصل کرده یا به وبسایت https://www.whiskas.ca/en/update مراجعه کنند.

همچنین، فروشگاه هوم دیپو برای بار دوم جاروبرقی های RIGID NXT را فراخوانی کرد. بر اساس هشداری که اداره سلامت در سال 2018 منتشر کرده بود، امکان رها کردن دکمه خاموش و روشن این جارو برقی از کاور موتور وجود دارد که انجام این کار در زمانی که جارو به برق وصل باشد می تواند کاربر را در معرض اتصالی سیم ها و خطر شوک قرار دهد. اداره سلامت اعلام کرده بود مصرف کنندگان این محصول باید فورا آن را به کمپانی سازنده برگردانند تا به طور رایگان، قسمت بالایی جارو برقی را برایشان تعویض کند.

شماره تلفن  8718-847-888-1 پاسخگوی سوالات مشتریان در رابطه با این محصول است.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست