اخباراخبار کانادا

فاجعه اجتماعی؛ قتل نوجوانان به دست همسن و سالان خود

ویندزور/انتاریو-  داریون موفات، 18 ساله بود و به زودی می بایست از دبیرستان فارغ التحصیل می شد. اما دیگر زنده نیست.

از ابتدای سال جاری به این سو، 9 قتل در شهر ویندزور– انتاریو رخ داده است که تقریبا دو برابر جنایاتی است که هر سال طی یک دهه گذشته رخ داده است. 5 مورد از این قتل ها به نوجوانان مربوط بود. 2 نوجوان قربانی شده، 4 نفر با اتهام قتل روبرو شده و 2 متهم نوجوان نیز تحت تعقیب می باشند. یک نوجوان دیگر نیز با اتهام اقدام به قتل با اسلحه گرم روبرو شده است. متاسفانه دو قتل از 3 قتلی که سال گذشته در ویندزور اتفاق افتاد نیز به نوجوانان مربوط بود.

ماریا کاروسیا، دبیر انجمن وکلای جنایی ویندزور و اسکس کانتی انتاریو که وکالت یکی از متهمان پرونده داریون موفات را به عهده دارد می گوید: <متاسفانه شاهد گرایش روزافزون جوانان به خشونت هستیم. بیشتر اتهامات وارد شده به نوجوانان به اسلحه گرم و سرد مربوط هستند. در حالی که زمانی نه چندان دور، اتهامات وارده به زد و خورد و مشت بازی مربوط بود.

کارولین کرنکشاو، مادر داریون، 5 سپتامبر سال جاری پسرش را به شماره 327 خیابان Hall Ave. رساند تا داریون چند روز را نزد دوستش سپری کند. سه روز بعد، حوالی ساعت 3 بامداد، پلیس با کارولین تماس گرفت  و اطلاع داد که پسرش به بیمارستان منتقل شده است. داریون در بخش مراقبت های ویژه بستری بود. کرنکشاو دو ساعت در بیمارستان نشست و ورود و خروج ماموران پلیس به بخش ICU را تماشا کرد. کارولین ابتدا تصور کرد که پسرش کتک کاری کرده و مصدوم شده است. تا اینکه بالاخره به اتاق داریون هدایت شد و دانست که پسرش از ناحیه سر با گلوله مجروح و دچار مرگ مغزی شده است. کارولین همچنان نمی داند که چه بر سر پسرش آمد. زیرا شایعات مختلفی را شنیده است. به او گفته شد که داریون در یک دعوا دخالت کرده بود. پلیس این شایعه را تکذیب یا تایید نکرده است.

کودی کندی 19 ساله، دوستی که داریون به خانه اش رفته بود، یکی از دو فردی است که به اتهام قتل عمد بازداشت شده است. فرد دیگر 18 ساله و رائول هوئزو نام دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0