صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / غول عرصه مد چگونه آخرین آرزوی آدری هپبورن را برآورده کرد؟

غول عرصه مد چگونه آخرین آرزوی آدری هپبورن را برآورده کرد؟

آدری هپبورن، ستاره دوست داشتنی عالم سینما  20 ژانویه 1993 در خانه اش در روستای زیبای Tolochenaz (در نزدیکی لوزان سوئیس) چشم از جهان فرو بست. یعنی سه ماه بعد از اینکه مبتلا به سرطان آپاندیس تشخیص داده شد. او قبل از مرگ خواست که از لس آنجلس به خانه اش در سوئیس منتقل شود. اما انتقال او با توجه به وخامت حالش، خطرناک تشخیص داده شد. تا اینکه دو نفر از دوستانش، از جمله هوبرت دی ژیوانشی (طراح مشهور) برای حل مشکل قدم پیش گذاشتند.

رابرت والدرز، شریک زندگی هپبورن، در گفتگو با خبرنگار مجله People گفت که چگونه ژیوانشی و راشل لامبرت ملون (یکی دیگر از دوستان هپبورن)، او را با هواپیمای خصوصی از آمریکا به خانه قرن نوزدهمی اش در سوئیس منتقل کردند. والدرز گفت: آدری برای سوئیس بی تابی می کرد. با توجه به وخامت حالش، امکان انتقال او با هواپیمای مسافری ممکن نبود. بنابراین او را با جت خصوصی ژیوانشی به سوئیس رساندیم. آدری توانست کریسمس آن سال را در سوئیس سپری کند. به گفته آدری این بهترین کریسمس عمرش بود.

ژیوانشی اینگونه آخرین آرزوی دوست قدیمی اش را بر آورده کرد. ژیوانشی و هپبورن در سال 1954 و در حین فیلمبرداری Sabrina (با بازی هپبورن) با یکدیگر آشنا شدند و رابطه دوستی شان روز به روز عمیق تر شد.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *