فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

عکس کله رامی ملک بر روی جعبه های پیتزا

بیشتر بازیگران می دانند ورود به صنعت سرگرمی و نمایش چه کار دشواری است. و رامی ملک، بازیگر برنده اسکار هم از این قاعده مستثنی نبوده است. ملک در شوی جیمز کوردون علاوه بر اینکه سختی شروع بازیگری حرفه ای را تصدیق کرد، یکی از راه هایی را که برای معرفی خود و گرفتن پیشنهاد یا حتی تست بازیگری پیدا کرده بود با بینندگان در میان گذاشت. بازیگر زمانی برای مردن نیست، که همراه با دنیل کرگ در برنامه کوردون شرکت کرده بود، گفت در دورانی که به عنوان پیک موتوری پیتزا فعالیت می کرده عکسی از خود داخل بسته های غذا می گذاشته و بعد غذا را تحویل می داده است. بازیگر اهل لس آنجلس ادامه داد: در هر شغلی که کار می کردم، مثلا پیک موتوری پیتزا، عکسی از کله خودم را روی جعبه می چسباندم و بعد غذا را تحویل می دادم. او سپس در پاسخ به کرگ که پرسید آیا از این طریق پیشنهادی هم دریافت کرد یا نه، گفت بله، یک فیلم تبلیغاتی برای شکلات  M&Ms به من پیشنهاد شد که با کمال میل پذیرفتم چون چیزی برای از دست دادن نداشتم. ملک در ادمه گفت که سعی می کرده حتما روی غذای مشتریان سلبریتی مانند جورج کلونی عکسش را بچسباند.

.

وقتی کوردون عکسی را که ملک روی غذاها می چسباند به مخاطبان نشان داد، ملک گفت 500 تا از این عکس را چاپ کرده بود که هنوز 420 تای آن را دارد!

ستاره بوهمین راپسودی در ادامه گفت به جز چسباندن عکس روی جعبه های پیتزا، عکس خود را در پاکت می گذاشت و برای همه ایجنت های سینما ارسال می کرد تا اینکه بالاخره خانمی با او تماس گرفت. ملک که به قول خودش چیزی برای از دست دادن نداشته به او می گوید من فقط 15 دقیقه با استودیوی شما فاصله دارم، به من یک فرصت بدهید. و به این ترتیب اولین نقش خود را به عنوان مهمان قسمتی از کمدی درام Gilmore Girls به دست می آورد.

ملک و کرگ برای صحبت درباره زمانی برای مردن نیست در برنامه جیمز کوردون شرکت کرده بودند که آخرین قسمت از مجموعه جیمز باند با حضور کرگ در نقش مامور 007 است.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست