فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

عکس داغ نیکول کیدمن روی جلد مجله‌ مد

 

<نیکول کیدمن> چندی است که به خاطر سریال پرطرفدار Big Little Lies به موفقیتی دوباره دست یافته است. او در یک گفتگوی رک و راست با نسخه‌ آمریکایی مجله‌ Marie Claire شماره‌ اکتبر، توضیح داده که دلیلش برای برگزیدن نقش‌هایی همچون <سلست رایت>، یک نوع احساس درونی است. افزون بر این، این بازیگر 51 ساله، برای عکس‌های جلد مجله نیز، در یک سری عکس‌های سکسی و داغ، اندام بی‌نظیرش را به نمایش گذاشته است.

<نیکول> برای این عکس‌های مدگرا، لباس‌هایی از طراحان سرشناس را بر تن کرده است. در یکی از عکس‌ها، این بازیگر یک ژاکت چین‌دار قهوه‌ای‌رنگ بر تن کرده که در زیر آن، پیراهنی بر تن ندارد. این ستاره‌ هالیوودی، سپس با جوراب‌های ساق بلند طرح Chloe و گردنبندی طلا بر گردن، تیپش را کامل کرده و با چهره شادابش، از سنش بسیار جوان تر به نظر می‌رسد.

در عکسی دیگر، <نیکول> یک لباس توری قهوه ای روشن لخت و روی آن، یک کت پشمی سرخ‌رنگ بر تن کرده و یک ژست عشوه‌گرانه نیز گرفته است.

 

 

اما در مصاحبه، <نیکول> می‌گوید گاهی اوقات به جای عقلش، قلبش کنترل انتخاب‌های شغلی‌اش را بر دست می‌گیرد و توضیح می‌دهد: <همیشه گفته‌ام که من یک مخلوط کاملا برابر از هر دو هستم، اما احتمالا قلبم کنترل بیشتری در دست دارد. اگر در این رابطه، از احساس تان کمک نگیرید، کار، بسیار مکانیکی و تکنیکی از آب در می‌آید. من مغز قدرتمندی دارم، اما قدرت احساسی‌ام بیشتر است. من روح بسیار زنانه‌ای دارم و این بخش مهمی از وجودم است.>

نیکول همچنین توضیح داده که روش تربیتی قدرتمندی که مادرش بر او روا داشته، کمک کرده که ذهنیت او شکل بگیرد. او می‌گوید: <همه مرا دست می‌انداختند و می‌گفتند: مادرت بیش از حد سختگیر است. آن زمان، من و خواهرم سرمان را پایین می‌انداختیم و خجالت می‌کشیدیم. اما زندگی امروز ما، نشان می دهد که روش های او درست بودند>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!