اخباراخبار کانادا

علت حضور پلیس سواره در خیابان های تورنتو 

 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: آیا هرگز از دیدن ماموران پلیس سوار بر اسب در خیابان های دان تاون تورنتو شگفت زده شده اید؟ آیا از خود پرسیده اید که چرا در سال 2020 و با وجود استفاده اداره پلیس از اتومبیل های Ford Interceptor با موتور 188 horsepower چه نیازی به پلیس سواره وجود دارد؟ 

برخلاف تصور بسیاری از تورنتویی ها، واحد سواره اداره پلیس هیچ ارتباطی با RCMP یا پلیس سواره سلطنتی کانادا ندارد. در واقع پلیس سواره تورنتو بخشی از اداره پلیس تورنتو است که بر خلاف RCMP تنها در مناسبت های رسمی مانند رژه یا تشییع جنازه سیاستمداران از اسب استفاده نمی کنند. آنان می توانند سوار بر اسب، ماموریت های محوله از متوقف کردن رانندگان متخلف، گشت زنی در خیابان کینگ غربی در شب های آخر هفته برای برخورد با اوباش و محافظت از شرکت کنندگان در گردهمایی های اعتراضی دارای مجوز، را انجام بدهند. 

مشکل این اسب ها آلوده کردن خیابان های تورنتو با مدفوع است. اما افسر پلیس مک کارتی می گوید که کود حیوانی هیچ خطری برای سلامتی انسان ندارد. 

و اما چند واقعیت جالب در مورد واحد پلیس سواره که نمی دانستید: 

 

 

* در واحد پلیس سواره 26 اسب و 40 افسر وجود دارد.

* اسب ها از مزارع مختلف اطراف انتاریو، و شاید گاهی اوقات آلبرتا، در سن 3 تا 5 سال خریداری می شوند. قیمت هر کدام از آنها بین 3 هزار تا 8 هزار دلار است. 

* تربیت یک اسب معمولا بین 6 ماه تا یک سال زمان می برد.

* افسران پلیس برای عضویت در واحد سواره، بایستی حداقل 3 تا 5 سال سابقه خدمت داشته  باشند. به داشتن تجربه قبلی با اسب نیاز نیست، اما شرکت در یک دوره 15 هفته ای و تست آمادگی بدنی الزامی است.

* افسران روزانه حدود 4 تا 5 ساعت را بر روی زین می گذرانند.

* افسران در انتخاب اسب یا حتی نام اسب دخالت ندارند. 

* اسب ها در حدود 20 سالگی بازنشست می شوند. آنها بعد از بازنشستگی اجازه کار کردن ندارند و باید بقیه عمر خود را به خوردن یونجه و سواری دادن گاه و بی گاه سپری کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست