صفحه اصلی / دنیای مد / عطر کیم کارداشیان فقط در یک روز ده میلیون دلار فروخت!

عطر کیم کارداشیان فقط در یک روز ده میلیون دلار فروخت!

behzad-azizi

کیم کارداشیان این روزها دوران پرمشغله ای را سپری می کند. زیرا 3 عطر جدید را تحت برند یا نام تجاری خودش روانه بازار کرده است. این مجموعه که KKW Fragrance نام دارد ، در عرض 24 ساعت اول حدود 10 میلیون دلار فروخت و طی هفته نخست تمامی 300 هزار عدد Sold Out  شد.

اگر یکی از مشتاقانی بودید که موفق به خرید این عطرها نشدید، نگران نباشید، چون کارداشیان تعداد بیشتری از آنها را از 23 نوامبر به صورت آنلاین به فروش گذاشته است. این مجموعه از 3 عطر به نام Crystal Gardenia، Crystal Gardenia Citrus  و Crystal Gardenia Oud   تشکیل شده است و قرار بود به صورت معدود به بازار عرضه شود. اما استقبال خریداران از آنها به حدی بود که کارداشیان را از تصمیم خود منصرف کرد.

این عطرها 35 دلار برای شیشه 30 میلی لیتری و 60 دلار برای شیشه 75 میلی لیتری قیمت گذاری شده اند.

این موفقیت فوق العاده، دور از انتظار نبود. زیرا کلکسیون محصولات آرایشی او (به نام KKW Beauty) نیز در عرض چند ساعت پس از ورود به بازار، 13.5 میلیون دلار فروش داشت.

محصولات آرایشی کایلی جنر (خواهر ناتنی کیم کارداشیان) تحت عنوان Kylie Cosmetics  نیز در فاصله چند ساعت پس از ورود به بازار sold out  می شوند. این برند که در آگوست 2016 به بازار آمد، در عرض یک روز 10 میلیون دلار فروش داشت. کلکسیون کریسمس آنها هم در نوامبر سال گذشته بیش از 18.9 میلیون دلار درآمد برای جنرها ایجاد کرد، تا مجموع فروش این شرکت طی 18 ماه گذشته  به 420 میلیون دلار برسد.

این میزان فروش بر اساس استانداردهای رایج در عرصه مد و زیبایی، بی سابقه است. برای مثال، محصولات آرایشی Tom Ford پس از یک دهه کامل به فروش 500 میلیون دلاری دست یافت. Jo Malone و Bobbi Brown ، هر کدام 25 سال منتظر ماندند تا کلکسیون شان به فروش 1 میلیارد دلاری برسد. فروش Lancome پس از 80 سال فعالیت، تنها در سال 2015 از مرز 1 میلیارد دلار گذشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *