اخباراخبار کانادا

عدم امکان حفظ فاصله فیزیکی ایمن در تی تی سی و خشم مسافران 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: شرکت ترانزیت تورنتو در پی انتشار توییتی مبنی بر اینکه امکان حفظ فاصله فیزیکی ایمن در اتوبوس ها و واگن های ساب وی وجود ندارد، آماج انتقاد و حملات کاربران و مسافران قرار گرفت. 

توییت مورد بحث در پاسخ به پیام مسافری به نام ویکتوریا منتشر شد که عکسی از داخل یک اتوبوس شلوغ را پست کرده و پرسیده بود در این شرایط چگونه می توان فاصله فیزیکی را رعایت کرد. 

بخش روابط عمومی TTC در پاسخ نوشت: با بازگشایی شهر، حفظ فاصله اجتماعی در وسایل نقلیه ما امکان پذیر نیست. اگر احساس می کنید وسیله نقلیه ای که در آن هستید بیش از حد شلوغ است، پیشنهاد می کنیم از آن پیاده شوید و از اتوبوس بعدی استفاده کنید. با عرض پوزش برای این مشکل.

این توییت بلافاصله مورد توجه قرار گرفت و انتقادات صدها نفر از ساکنان تورنتو را موجب شد که این نگرش را بسیار ناامیدکننده می دانند، زیرا موارد جدید ابتلا همچنان در حال افزایش است و حفظ فاصله اجتماعی در درجه اول اهمیت قرار دارد. 

سیستم ترانزیت اقدامات مختلفی را برای حل مشکل، از جمله استقرار اتوبوس های اضافی را در مسیرهای  شلوغ انجام داده است. 

 

 

این سازمان همچنین اخیرا بیش از 280 نفر از 450 کارمند تعلیق موقت شده را به کارهایشان بازگردانده است. اما مسوولین اذعان دارند که حفظ فاصله اجتماعی آسان نخواهد بود. 

اتحادیه کارکنان بارها از سازمان خواسته اند همه اپراتورهای تعلیق شده را بازگرداند، اما این درخواست ها بی پاسخ مانده است. 

 مسافران تورنتویی به این نکته اشاره می کنند که اگر TTC نتواند حفظ فاصله اجتماعی در وسایل نقلیه را تضمین کند، حداقل کاری که می تواند انجام بدهد، اجرای قانون ماسک اجباری است. قانونی که به درستی از سوی مسافران اجرا نشده و از سوی مسوولین با قاطعیت اعمال نمی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست