اخباراخبار کانادا

طی 2 هفته؛ ورود 34 پرواز بین المللی با مسافر مبتلا به COVID-19 به کانادا!

 

کانادا- BlogTo: با اینکه موارد سرایت COVID-19 در تورنتو کاهش یافته است، اما این دلیل نمی شود گمان کنیم ویروس کنترل شده است. 

هر روز ده ها پرواز داخلی و بین المللی با فرد مبتلا به COVID-19 وارد استان ها و یا کشور می شوند. در فاصله 15 تا 30 جولای، 34 پرواز بین المللی با یک یا چند فرد مبتلا در فرودگاه های کانادا فرود آمده اند. 

6 پرواز داخلی نیز از سایر استان ها به فرودگاه پیرسون تورنتو انجام شده اند. دو پرواز از ونکوور و 4 پرواز از مونترال. 

آخرین پرواز بین المللی به فرودگاه پیرسون، از دهلی نو به تورنتو انجام شد. پرواز هواپیمایی Air India به شماره AI187 ، بیست و پنج جولای در تورنتو فرود آمد. دولت کانادا به کلیه مسافران، بخصوص مسافران ردیف های 38 تا 45 در باره احتمال آلوده شدن به کروناویروس هشدار داده است. 

یک روز قبل از آن نیز پرواز Air Canada از فورت لادردل – فلوریدا با موارد تایید شده COVID-19 در تورنتو فرود آمد. 

 

 

این در حالیست که از 18 مارچ به اینسو، مرزهای کانادا بر روی سفرهای غیرضروری بسته شده است. 

مرزهای بین المللی همچنان بسته اند و قرنطینه 14 روزه برای کلیه مسافران ورودی از خارج از کشور، اجباری است. اما همچنان برخی پروازهای بین المللی به کانادا و از کانادا به مقاصد مختلف انجام می شوند. 

اتباع کانادا، افراد مقیم و بستگان درجه یک آنها و برخی اتباع خارجی (از جمله آمریکایی ها) در صورت واجد شرایط بودن می توانند به دلایل غیر ضروری نیز وارد کشور بشوند. 

فهرست کامل پروازهای ورودی به کانادا که مسافرانش احتمالا در معرض کروناویروس قرار گرفته اند، در وب سایت دولت فدرال (Canada.ca) منتشر شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید