صفحه اصلی / اخبار / ضرب و شتم زن جوان به دلیل برخورد با آزارگر جنسی در اتوبوس

ضرب و شتم زن جوان به دلیل برخورد با آزارگر جنسی در اتوبوس

behzad-azizi

وینی پگ–  آیشا والکر، ساکن وینی پگ که با یک آزارگر جنسی در اتوبوس شهری برخورد کرده بود، مورد ضرب و شتم قرار گرفت. شدت مشتی که به صورت والکر کوبیده شد، به حدی بود که باعث شکستن دندان های او و کبودی چشم راست شد. آیشا هم اکنون به جراحی ترمیمی دندان هایش نیاز دارد.

آیشا، شنبه شب گذشته سوار اتوبوس شماره 11 شد. دقایقی بعد یک مرد بی خانمان مست، زن جوانی را مورد دست درازی جنسی و توهین لفظی قرار دارد. علیرغم اعتراض این زن جوان، مهاجم به حرکات زشت خود ادامه داد. آیشا از صندلی خود بلند شد و بین مرد مزاحم و قربانی جوان ایستاد. مهاجم که از دخالت آیشا عصبانی شده بود، توهین هایش را متوجه آیشا کرد و درگیری لفظی بین آنها بالا گرفت. در این لحظه یکی دیگر از مسافران مرد، وارد ماجرا شد و با پرخاش به مرد بی خانمان و آیشا، دعوای آنها را احمقانه خواند. هنگامی که آیشا پرسید، چرا دفاع از زن جوانی که مورد آزار قرار گرفته، احمقانه است، مسافر سوم عصبانی شد و با مشت به صورت آیشا کوبید.

علیرغم این تجربه ناخوشایند، والکر تاکید می کند که از کمک به زنانی که مورد حمله یا آزار قرار می گیرند، ابایی نخواهد داشت. او می گوید: بسیاری از دوستان من حداقل یک بار در طول زندگی مورد آزار و توهین جنسی قرار گرفته اند. آنها زنانی معمولی از اقشار مختلف جامعه هستند. نمی توانستم بی تفاوت بنشینم و شاهد آزار یک زن جوان مقابل چشمانم باشم.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *