اخباراخبار کانادا

صورتحساب حدود 3500 دلاری بابت یک شب اقامت در هتل قرنطینه تورنتو 

 

تورنتو- همانطور که می دانید به دستور دولت فدرال، کلیه مسافران ورودی به کشور از طریق مرز هوایی می بایست به مدت 3 روز به هزینه شخصی در یکی از هتل های مورد تایید دولت قرنطینه شوند. این افراد باید در بدو ورود تست کووید-19 داده و تا مشخص شدن جواب، در هتل منتظر بمانند. 

جاستین ترودو هزینه اقامت سه روز در یکی از 47 هتل قرنطینه در بریتیش کلمبیا، کلگری، مونترال و تورنتو را حدود 2 هزار دلار برآورد کرد. 

طی چند روز گذشته و از آغاز اعمال مقررات جدید، گزارشات هولناک زیادی از مسافرانی که قرنطینه اجباری در هتل را تجربه کرده اند، دریافت شده است. از بالا بودن هزینه گرفته تا مشکل رزرو اتاق، کمبود غذا و مشکلات امنیتی و غیره. 

یکی از این مسافران بدشانس، کریستینا تیخیرا بود که ماه گذشته به مدت یک هفته به پرتغال سفر کرد تا در مراسم تدفین پدرش شرکت کند. او پس از بازگشت به تورنتو، بابت یک شب اقامت در هتل قرنطینه صورتحساب 3458 دلاری را دریافت کرد. 

تیخیرا، در گفتگو با CTV News، تجربه اش را استرس آور و هولناک توصیف کرد. وی گفت که هتل دو برابر مبلغ اعلام شده را از او، دخترش و همچنین برادرش مطالبه کرد. 

 

 

تیخیرا برای هر سه نفر در ازای هر شب اقامت در هتل Crown Plaza واقع در فرودگاه تورنتو، مبلغ 769 دلار به اضافه مالیات پرداخت کرد، در حالی که جواب آزمایش آنها بعد از یک شب اقامت مشخص شد. طی تماس تلفنی برای رزرو اتاق هزینه اقامت شبی 369 دلار اعلام شده بود. 

مقررات جدید سبب نارضایتی بسیاری از مسافران ورودی شده است. برخی از مسافران که از قرنطینه سه روزه در هتل خودداری کرده اند، با ریسک جریمه بسیار سنگین 750 هزار دلاری و احتمالا 6 ماه حبس روبرو می باشند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست