اخباراخبار کانادا

صدور جریمه برای نقض کنندگان مقررات کووید-19 در انتاریو، آسان تر شد!

 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: دولت انتاریو نه تنها تورنتو و ناحیه پیل را از 23 نوامبر در وضعیت قفل یا lockdown قرار می دهد، بلکه به شهرداری ها اختیارات بیشتر برای جریمه کردن ناقضین مقررات کووید  اعطا کرده است.

پیش از این، هر فردی که قوانین بازگشایی انتاریو را نقض می کرد، با جریمه 750 دلاری روبرو می شد. در حالی که میزبانی یک گردهمایی خصوصی غیرقانونی، میزبان را با جریمه 10 هزار دلاری مواجه می کرد. با این حال، این جریمه ها در مورد نقض مقررات تعیین شده از سوی آژانس های سلامت عمومی محلی اعمال نمی شد. 

داگ فورد، رئیس دولت انتاریو، طی کنفرانس مطبوعاتی جمعه 20 نوامبر، اعلام کرد که دولت وی در حال اصلاح قانون جرائم استانی است تا امکان صدور برگ جریمه برای هر گونه نقض دستورالعمل مرتبط با کووید-19 صادر شده از سوی مقام ارشد بهداشتی را نیز، فراهم شود.  

به عبارت دیگر، هر فردی که مقررات وضع شده توسط دکتر آیلین دی ویلا، مقام ارشد بهداشتی تورنتو، مانند قانون ممنوعیت پذیرایی از مشتریان در فضای داخل رستوران و برگزاری کلاس های ورزش گروهی و غیره را نقض کند، مشمول جریمه مشابه ناقضین قوانین استانی، مانند قانون محدودیت اجتماعات، خواهد بود. 

 

 

این تصمیم در حالی اختیارات بیشتری را به شهرداری ها برای اجرای قوانین کووید-19  اعطا می کند که مقررات و محدودیت های اعلام شده دولت برای تورنتو، بسیار سختگیرانه تر از کلیه مقررات و محدودیت های به اجرا گذاشته شده قبلی، حتی سختگیرانه تر از محدودیت های تعیین شده از سوی دکتر دی ویلا است. 

دولت استان روز گذشته اعلام کرد که بیش از 200 مامور را برای شناسایی و برخورد با مشاغل متخلف، به کار گماشته است. 

سیلویا جونز، با صدور بیانیه گفت: ما از انتاریویی ها می خواهیم که با محدودیت ها و مقررات جدید آشنا شوند، از قوانین و دستورالعمل های آژانس سلامت عمومی پیروی کنند و از مجریان قانون که برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کووید-19 تلاش می کنند، حمایت نمایند. 

در ادامه بیانیه آمده است: دولت ما به همکاری با مجریان قانون ادامه می دهد تا  از دسترسی آنها به ابزارهای لازم برای ارتقاء امنیت عمومی و اقدامات اجرایی برای جلوگیری از رفتارهای پرخطر، اطمینان حاصل شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست