اخباراخبار کانادا

صاحبان یوزپلنگ در بریتیش کلمبیا به دنبال مجوز نگهداری از آنها در خانه

بریتیش کلمبیا- صاحبان دو یوزپلنگ که در West Kootenay بریتیش کلمبیا زندگی می کنند، خواهان معاف شدن خود از قانون Wildlife Act می باشند که نگهداری از حیوانات وحشی در خانه را ممنوع کرده است.

ارل فایفر، دادخواست معافیت را به دادگاه ارائه کرده است. او در گفتگو با خبرنگاران گفت: <6 سال از زندگی و دارایی ام را صرف این کرده ام که بچه ها در بریتیش کلمبیا یوزپلنگ را قبل از منقرض شدن نسل شان از نزدیک ببینند. قصد پول در آوردن از یوزپلنگ ها را ندارم.>

فایفر، حدود 5 سال است که از یوزپلنگ ها نگهداری می کند. در سال 2015، یکی از یوزپلنگ ها با فرار از خانه و نمایان شدن در یکی از بزرگراه های بریتیش کلمبیا خبرساز شد. در آن زمان، مشخص نشد که حیوان وحشی چگونه از بزرگراهی در بریتیش کلمبیا سر در آورده بود. سه مامور حفاظت از محیط زیست، به مدت چند روز حیوان را تعقیب کردند. اما او را پیدا نکردند. در نهایت مجبور شدند به والدین هشدار بدهند که کودکان را در داخل خانه ها نگه دارند.

فایفر و شریک زندگی اش کارول پلاتو، هرگز علنا در مورد اتفاقی که در آن روز برفی رخ داد و سرنوشت یوزپلنگ اظهار نظر نکردند.

یک سال بعد، زوج مورد اشاره با اتهام نگهداری بدون مجوز حیوانات وحشی روبرو شدند. جریمه نگهداری از حیوانات وحشی در بریتیش کلمبیا 250 هزار دلار و دو سال زندان می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان