فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

شکایت پدر ادل از هوادار دو آتشه دخترش

 

 

پدر ادل، خواننده سرشناس انگلیسی، پس از آن که زن همسایه دائما آهنگ های دخترش را با صدای بلند پخش و بازخوانی می کرد، از او شکایت کرد. مارک ایوانز 56 ساله، که سال ها است با دخترش حرف نزده، طی تماس با پلیس گفت سر و صدای این زن مانع خواب و استراحت او شده است. این در حالی بود که کیلی 21 ساله، همسایه مارک، انتظار داشت مارک از اینکه او هوادار پر و پا قرص دخترش است خوشحال شود نه اینکه از او به پلیس شکایت کند. 

رابطه ادل و پدرش از زمانی قطع شد که مارک در سال 1991، وقتی ادل فقط 3 سال داشت، او و مادرش را ترک کرد. او که به الکل اعتیاد داشت تصدیق می کند الکل را به فرزندش ترجیح می داده است. مارک در گفتگو با سان گفت: درست در زمانی که دخترم به من احتیاج داشت من پدر فاسد و به دردنخوری بودم. برای همین فکر کردم بهترین کاری که می توانم برای او بکنم این است که او دیگر من را نبیند. 

به همین دلیل زمانی که مارک درباره روابط عاشقانه ادل اظهاراتی کرد، ادل در واکنشی تند پاسخ داد: او نمی تواند بعد از 10 سال بیاید و بگوید شاید مشکل ادل با مردها به من برمی گردد. اصلا چطور جرات می کند درباره زندگی من اظهار نظر کند. او خون من را به جوش می آورد. در سال 2015، مادربزرگ ادل سعی کرد میان این پدر و دختر وساطت کند، اما دو سال بعد ادل رسما اعلام کرد هیچ علاقه ای به ارتباط با پدرش ندارد.

 

 

 

ادل در سال 2017، پس از دریافت 5 جایزه گرمی، در سخنرانی خود در این مراسم از جاناتان دیکنز، مدیر برنامه هایش، تشکر کرد و گفت او را به جای پدرش دوست دارد. او گفت: 10 سال است که با هم کار می کنیم و من همه چیزم را به شما مدیونم. من شما را مثل پدرم دوست دارم. نه این جمله درستی نیست؛ باید بگویم من شما را به اندازه ای که باید پدرم را دوست می داشتم دوست دارم. پدر ادل که راننده است و در روز بین 50 تا 100 یورو درآمد دارد بسیار علاقه مند است دوباره با دخترش رابطه داشته باشد. به گفته یکی از دوستان مارک، او هیچ چشمداشتی به ثروت دخترش ندارد، بلکه فقط می خواهد مثل پدربزرگ های دیگر برای نوه اش بستنی بخرد. او افزود: مارک بسیار دلشکسته است، در واقع او اصلا زندگی نمی کند بلکه فقط نفس می کشد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست