اخباراخبار کانادا

شوهر کانادایی همسرش را به بردگی جنسی گرفت

ویندزور/انتاریو-  یک زن نیجریه ای که از کانادا درخواست پناهندگی کرده و درخواست اش رد شده بود، برای باقی ماندن در کانادا با یک مرد کانادایی ازدواج کرد، اما شوهرش با سوءاستفاده از موقعیت، او را به بردگی جنسی گرفت.

این مرد که نام اش به دلیل محافظت از هویت همسرش، فاش نشده متهم است که روزی 3 تا 4 بار همسرش را وادار به برقراری رابطه جنسی می کرد و در صورت امتناع تهدید می کرد که با وزارت مهاجرت تماس می گیرد تا او را از کانادا اخراج کنند.

متهم پرونده به اتهام سوءاستفاده جنسی و خشونت جنسی طی دو ماه زندگی زناشویی شان در سال 2015، محاکمه می شود.

کن مارلی، وکیل مدافع متهم، در دادگاه شاکی را زیر سوال گرفت و مدعی شد که این زن صرفا به دلیل اخراج نشدن از کانادا با موکل اش ازدواج کرده و اتهامات واهی را بر علیه وی مطرح کرده بود.

شاکی می گوید که پس از رد شدن درخواست پناهندگی اش، به وب سایت دوست یابی Plenty of Fish مراجعه کرده بود تا شوهری برای خود بیابد. زن نیجریه ای به دلیل اینکه به عنوان شاهد دادستان بایستی در دادگاه شهادت بدهد، اجازه اقامت موقت کانادا را دریافت کرده است.

زن نیجریه ای ژانویه 2014 با گذرنامه جعلی به کانادا وارد شد ولی بلافاصله پس از ورود به مونترال  هویت واقعی اش را نزد ماموران اداره مهاجرت فاش کرده و تقاضای پناهندگی کرد. این زن در سال 2015، با متهم آشنا شد و با او در اتاق هتل اش رابطه جنسی برقرار کرد. آنها 6 روز بعد با یکدیگر ازدواج ثبتی کردند. زن نیجریه ای 32 ساله و متهم 46 ساله بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان