اخباراخبار کانادا

شهردار تورنتو: مارسلا زویا باید مجازات حبس می گرفت! 

 

 

تورنتو- BlogTo: اینطور که به نظر می رسد تنها افرادی که از حکم قاضی مارا گرینز راضی هستند، شخص مارسلا زویا و دوستانش می باشند. زویا پس از شنیدن اینکه بابت پرت کردن صندلی به خیابان از بالکن یک مجتمع آپارتمانی در دان تاون مجازات زندان در انتظارش نیست، به همراه دوستان به عیش و نوش پرداخت. 

جان توری، شهردار تورنتو پس از آگاهی از حکم دادگاه بابت جرمی که می توانست سبب کشته شدن یا مجروحیت یک یا چندین نفر بشود، نارضایتی اش را از تخفیف مجازات زویا ابراز کرد. 

توری در گفتگو با خبرنگار CP24 گفت: او (مارسلا زویا) می بایست مجازات حبس می گرفت. زندانی شدن او می توانست درس عبرتی برای دیگران باشد. 

زویا، زن جوان 20 ساله و مدل اینستاگرامی، 9 فوریه 2019 با به اشتراک گذاشتن فیلم ویدیویی از لحظه پرت کردن صندلی از بالکن طبقه 43 برج مسکونی واقع در نزدیکی خیابان های York و Harbour Street  دان تاون تورنتو به پایین، خبرساز شد و بابت آن حرکت ابلهانه و خطرناک Chair Girl لقب گرفت. نامبرده چند روز بعد، یعنی 13 فوریه خود را به پلیس تسلیم کرد و با پرداخت 2 هزار دلار وجه الضمان آزاد شد.

 

 

زویا از سوی قاضی به دو سال تعلیق مراقبتی یا Probation و 150 ساعت خدمات اجتماعی محکوم شده است. همچنین بایستی نمونه DNA خود را به دادگاه ارائه کرده و 2 هزار دلار جریمه بپردازد. (مترجم: تعلیق مراقبتی نوعی مجازات کیفری است که آزادی فرد بزهکار را سلب نمی کند، ولی او را به انجام مستمر برخی شراط تحمیلی ملزم می کند.)

هدر کیتینگ (دادستان) مجازات 4 تا 6 ماه حبس به اضافه دو سال تعلیق مراقبتی و 240 ساعت خدمات اجتماعی و ممنوعیت عضویت در پلت فرم های رسانه های اجتماعی را برای متهم درخواست کرده بود. 

کیتینگ در دادگاه هشدار داد که اگر زویا با مجازات زندان روبرو نشود، دیگران نیز برای کسب شهرت در رسانه های اجتماعی به انجام یک حرکت ناشایست دیگر، تشویق خواهند شد. 

زویا طی یک سال گذشته، موقعیتش را به عنوان مدل اینستاگرامی تثبیت کرده و حتی در یکی از موزیک ویدیوهای دریک (خواننده کانادایی) ظاهر شده است. 

جان توری با نظر دادستان موافق بوده و می گوید که این فرد (زویا) از اشتباهش درس نگرفته است. وی می گوید: معتقدم ایده دادستان برای دور نگه داشتن او از رسانه های اجتماعی پیشنهاد خوبی بود، اما متاسفانه پذیرفته نشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید