یک نظر

 1. صفحه نخست » چرا ریگان و خمینی بر علیه بنی صدر کودتا کردند؟ حنیف یزدانی
  https://news.gooya.com/2021/10/post-57194.php
  ———————————————-
  نگاهی دیگر ، از جنس دیگر ، به کودتای ۶۰
  بنده با بسیاری از این مطالب که اقای یزدانی اورده و نظر خود بنی صر هم همین بود ، موافقم .
  چون تاریخ است
  تاریخ ، انهم تاریخ معاصر را یا باید کامل دید ، یا چشم بر قسمتهایی که به کار بینش (ایدیولوژی) و روش (سیستم ارمان شهری و یا مدل موجود مورد نظر ) فرد تحلیل گر ، مورخ ، مشاهده کننده ، نمی اید را سانسور کرد !
  کاری که مارکسیست های روسی ، استالینیست ها ، ملاهای روسی ، خط شیطانی سیاه امام کذاب خدعه گر ، ملی کس کشی ها ، سلطنت طلبان قلابی مزدور ملاها و جمهوری خواهان قلابی مزدور پوتین و مشروطه خواهان قلابی امنیتی جاکش ملاها و روسیه ، و سکولارهای قلابی همدست و هم عقیده و هم محور با (بعث عربی ، مادام العمرهای استالینیست و سیمون بولیوار مسیحی کمونیست چاوزـ کاسترو) ، ترامپیست های قلابی تحکیم وحدتی و امنیتی سپاه قدس ، همیشه میکنند.
  – اینکه فدائیان خلق قبلا سفارت امریکا را اشغال کرده بودند و سفارت مراکش را ، تاریخ غیر قابل انکارا ست
  – در هر دو مورد هم دکتر یزدی به دستور خمینی رفته بود انها را بیرون انداخته بود ،
  – حتی اولش به همین یزدی گفته بود همین جاسوسان خط امام ( عبدی ، اصغر زاده ، بی طرف ، هاشمی ، ابتکار ، ضرغامی ، …) را هم از انجا بیرون بیندازد ،
  – اما بعدا احمد خمینی ، رابط رفسنجانی ( که او به نوشته خودش ، به تایید عمویی ، چپ گرایی هایش در اوایل انقلاب ، مزدور و مجری اوامر کیانوری و طبری بود ) ، با خمینی ، در گوش او چیزی می خواند و پیش از انکه یزدی از قم به تهران برسد ، او از رادیو (قطب زاده) پیامی میفرستد کاملا بر عکس و می گوید انقلاب دوم ! خوب جایی را گرفتید .
  – خمینی هر دجالی که بود ، انقدر کله خر بود که نظر کسی را نمی پذیرفت (درست یا غلط ) ، مگر انکه او در ان منافع نظامش را می دید .
  – اینکه می گویند بنی صدر و یزدی و قطب زاده به او خط می دادند تا غرب را فریب دهد ، سخنی از سر نادانی است و یا تمهیدات حزب توده و دنباله روده بزرگ ان فدایی و ملی کس کشی . برای پاک کردن رد پای خودشان و روسیه .
  – این خمینی بود که خودش را هماهنگ با انها می کرد
  – تا بعدا همه انها را بیندازد بیرون و خودش و کسانی که او را به خدایگانی رساندند ، طبقه حاکم بر ایران کند .
  و البته که این افراد , مشتی خیانت کار ، نادان و مزدور و دزد و غارتگر بودند ( امثال : رفسنجانی ، موسوی ، رجایی ، خامنه ای ، نبوی ، روحانی ، عبدی ، خوئینیها ، ظریف ، مصباح ، علم الهدی ، کروبی ، بادامچیان ، عسگر اولادی ، رفیق دوست ، ری شهری ، خلخالی ، رضایی ، ولایتی ، خاتمی ، احمدی نژاد ، مکارم ، ……) .
  – خمینی روزی با زیرکی تمام داستان یک مرد باغبان ، یک مرد عادی ، یک روحانی ، و یک سید اولاد پیامبر را تعریف کرد ، و گفت که چگونه ان مرد ساده باغبان ، این سه ادم (عادی ، حرفه ای ، متشخص ، از نظر او ) را دانه دانه با اتحاد تاکتیکی با ان دیگری بیرون انداخت از باغ ! دقیقا هم همین سیاست را اجرا کرد .
  – البته نوع جدید ان باغبان و سه میهمان در روسیه ، توسط لنین و بعد استالین ، به اجرا درامده .
  – اما در اینجا بنده از روانشاد دکتر بنی صدر (مرد استقامت ، پایداری ، پرستیژ ، غرور ملی ، انسان حق مدار ) که نگران ایران و حقوق بشر بود ، کمی زاویه می گیرم .
  – بزرگترین خطر در بحرانهایی چنین شگرف که یک کشور و یک ملت را نابود میکند ، این ا ست که کسانی که داخل این گرداب با هیولاهایی از جنس شوروی ، خمینی ، اسد ، صدام ، قذافی ، پول پوت ، … درگیرند ، چنان تمام حواسشان پرت ان هیولا و هدف ضد انسانی ان می شود که هیولاهای دیگر که در حاشیه و یا زیر همان گرداب به کار توطئه مشغولند را نمی بیند .
  این نه از ناتوانی یا عدم قدرت تشخیص ان مبارز و رهبر حق گرا است ، که ناشی از طبیعت مبارزه در چنین گردابهای هولناک است .
  – مصدق ، شاه ، بازرگان ، بنی صدر , نمی توانستند دستان شوروی ، مزدوران ان ( فدایی ، توده ای ، مارکسیست های اسلامی ، مؤتلفه ، روشنفکران و نویسندگان مزدور ، ) را به عنوان توطئه گر بزرگتر ببینند .
  – چون انها چهار چشمی مواظب انگلیس و امریکا بودند . حتی شاهنشاه عظیم الشان ایران انقلاب ۵۷ را بازی رفقای انگلیسی می دانست که چیزی می خواستند .
  او در روز پس از راه پیمایی عید فطر ، حتی به سفیر انگلیس گفت چی میخواین ؟ این شورش ها برای چیست ؟
  – مصدق در مبارزه با انگلیس بر سر ملی کردن نفت ان چنان غرق در درگیری شد ، که شوروی را تا روزی که طبری گفت نفت شمال مال پدر کس کش مارکسیست ها ، دولت نومان کلاتورای استالین است ، ندیده بود یا دست کم گرفته بود ، به امریکای تازه استقلال یافته و پشتیبان دموکراسی های جدید الولاده از انگلیس ، اعتماد داشت ، تا روزی که انها هم پیشنهاد ۵۰ در صدی نظیر شوروی دادند .
  – اینجا است که رهبر ملی ، انسان شرافتمند ، چه شاه ، چه مصدق ، چه بازرگان ، چه بنی صدر ، … راهی جز ترک پیش رو نمی بیند .
  1) مصدق گفت : ما انگلیس را بیرون نکردیم که شوروی و امریکا جای ان بنشینند
  2) شاه که با توطئه بختیار ، نیک خواه ، قطبی ، همه چیز را برباد رفته دید ، با چشمانی گریان و با این سخن ماندگار از ایران رفت ، که ارتجاع سرخ ( توده ای ، فدایی ، مارکسیست های اسلامی به نمایندگی از شوروی) و ارتجاع سیاه ( مذهبی ها و روحانیون و مؤتلفه ، به نمایندگی از انگلیس) ایران را ایرانستان میکنند ، و مردم ایران روزی این حقیقت را در خواهند یافت .
  3) بازرگان گفت سه سه بار به نه بار غلط کردیم انقلاب کردیم و رفت و پشت سرش را هم نگاه نکرد
  4) بنی صدر که در برابر سرنوشت قطب زاده ( اعدام شدن ) یا سرسپردگی و دستبوسی خمینی جنایت کار مثل همه رئیس جمهور ها و مقامات بعدی که خایه های خمینی و حتی ملیجک روسی خامنف را با ولع تمام و گه خوردن و سکوت فرو دادند ، قرار گرفت . و راه رفتن را انتخاب کرد .
  – بختیار ماکیاولیست هم که نقشه هایش یکی یکی نقش بر اب شدند هم رفت از مرز بازرگان گریخت و اگر نبود منافع مارکسیست های روسی ، (که او را برای پاک کردن رد پای کودتای روسی علیه انقلاب ملی برای دموکراسی و توسعه پایدار و پاریس کردن تهران ، می خواستند ، تا تهران را هاوانا و پیونگ یانگ و دمشق و بغداد و طرابلس کنند) ، مردم ایران او را که با صدام هم خوابید و گفت بالاتر از ان با شیطان ( منظورش شوروی و کوبا و قذافی بود ) ، هم می خوابد تا نخست وزیر شود ! بهتر می شناختند .
  – اما جاسوسان همیشه روی دست هم اب می ریزند ، در قبال میهن پرستان .
  – خنده دار و مضحکه ترین ادعای دروغ اینکه همین جاسوسان روسیه و ملاهای روسی ، به بنی صدر ایراد جنایی درجه یک می گیرند ، چرا با مجاهدین خلق ( که انها هم مثل بختیار ، برای سرنگون کردن ملاها ، با صدام و اسرائیل و عربستان متحد شده بودند ) متحد شده !
  – از ان بدتر همه اینها در همه این رسانه های فارسی کیر عربستان را هم با خایه بختیار و سنده پوتین و ریق اسد و ترشحات زرد ماتحت مادورو ، یکجا به حلقوم خیانت کارانه خودشان فرو می برند .
  ( من و تو ، ایران اینتر نشنال ، کیهان لندن ، مشروطه ، ایندیپندنت فارسی ، ایران فردا ، ایران وایر ، کانال وان ، مردم ریپورت ، …. از عربستان و امارات هم پول می گیرند )
  – چیزی که بنی صدر ندید ، این بود که رفسنجانی یک ماکیاولیست مزدور روس بود .
  او مثل بختیار حاضر بود به شیطان هم کون بدهد تا شاه شود .
  بخش معاملات کثیف او با ریگان و ایران گیت ، نباید حواس هیچ ایرانی میهن پرستی را از اینکه او همزمان از کیانوری خط اصلی را می گرفت و دنبال سرکوب و بیرون انداختن همه رقبا بود تا بتواند نومانکلاتورای فاسد استالین را به صورتی اسلامی ( طبقه اخوندهای روسی ، سپاه روسی ، دولت و مجلس دست نشانده روس ) در ایران پیاده کند , پرت کند.
  – اشتباه بزرگ او دست کم گرفتن علی چلاق الدنگ بود و عدم اشنایی با تاریخ روسیه و شوروی .
  سیاست روس ها که از تزار تا لنین وا ز لنین و استالین تا پوتین ادامه یافت ، بدون کوچکترین تغییری این بود که :
  ۱) جهان را به سه قسمت تقسیم می کنند : روسیه ، غرب ، کشورهای دیگر
  ۲) همه چیز نهایتا برای روس ها است ، روس ها باید برنده و غرب باید بازنده نهایی باشد ، پس کشورهای دیگر طعمه هستند
  ۳) کشورهای دیگر سه دسته هستند :
  a) انهایی که روسیه به تصرف کامل دراورده و مثل زالو انها را می مکد ، به هیچ قیمتی اینها نباید از روسیه جدا شوند
  b) انهایی که بزرگ و قوی هستند اما به روسیه تعلق ندارند ، غرب هم سوار انها نیست مثل هند و اندونزی ، اینها را باید اندک اندک به سمت روسیه کشید ، با اهدای هویج : موشک و تجهیزات نظامی و نفت و گاز انها را از غرب دور نگاه داشت تا روز موعود که روس ها توان کافی برای اشغال نظامی انها داشته باشند
  c) انهایی که ضعیف هستند،
  – روسیه باید از بالا دنبال کودتا ، اشغال ، نصب دست نشانده در انها باشد ،
  – از پایین مزدوران و لشگر سیاهی روسیه (فدایی ، توده ای ، ملی کس کشی ، اخوند روسی ، ارمنی روسی ، کرد تروریست روسی ، سازمانهای تروریستی القاعده ، داعش اسیای مرکزی ، …) باید اینها را بی ثبات کنند،
  – مردم انها را به امریکا و غرب و دموکراسی بدبین کنند ،
  – بین اینها و غرب و دموکراسی جنگ های خود نابود کن و نفرتهای خود تخریب ایجاد کنند ،
  – انواع انارشیسم ، تروریسم ، حمله به نهادهای اقتصادی ، سیاسی ، امنیتی ، فرهنگی خودشان و غرب را در انها دامن بزنند .
  – با دروغ پراکنی و تحریف تاریخ ، روسیه و نیات امپریالیستی و اشغالگرانه انها را استتار کنند
  – با فرافکنی ، امریکا و اسرائیل و غرب و دموکراسی را دشمن اصلی نشان دهند .
  تا روزی که یا از بالا با کودتا و اشغال نظامی مثل تره کی ، فرقه دموکرات اذربایجان و کردستان ، اسد و قذافی و ناصر و صدام و … انها را تصاحب کنند ،
  – یا از پایین به هنگام شورش و نارضایتی مردم ، این مزدوران مارکسیست روسی با مردم هم لباس شده و همراه ، اما با شعارهای تندتر از انها خودشان را به جلوی صف رسانیده به کمک کلاشینکف و شعار و ترور شخصیت های ملی و سالم انها و رهبران صادق انها را ، کنار زده و مشتی زباله داخل جریانات مردمی پید ا کنند و انها را به رهبری برسانند .
  – بعدا این لاشی های بی سواد جنایت کار ، طبیعی است که مزدور روس ها خواهند شد .
  – هر کس مزاحم بود و یا هم خوانی نداشت را با بمب و ترور از سر راه بردارند .
  – بهشتی و باهنر ، طالقانی و منتظری و مفتح ، ملا بودند ، قسمتی از طرح روسیزاسیون بعث فقاهتی بودند . اما با کیانوری و طبری وطرح تجاوز شوروی به ایران هماهنگ نبودند .
  – فرقان و بهزاد نبوی و بعد خامنف امد و کشتند و واجبی دادند و غرق کردند ،
  – حتی نردبان رفسنجانی و احمد و موسوی را هم پس از انکه از ان بالا رفتند ، انداختند .
  – رفسنجانی جزو اصلی طرح روسیزاسیون ایران بود
  او برای اینکه غرب را فریب دهد و در جهت استیلای کامل باند روسیه بر ایران به غرب ( ریگان و مک فارلین ) نیاز مقطعی داشت ،
  همان گونه که خامنف , شاهرودی به المان مرکل نیاز داشت ،
  اینها نباید ما را از مسیر اصلی این قطاری که به سمت مسکو می رود ، به قیمت جنایت و نابود سازی ایران برای اسد و مادور و حالا ارمنستان ! لحظه ای به اشتباه بیندازد .
  – رفسنجانی در این قطاری که روس ها دزدیده و به سمت مسکو می رفتند ، گاهی به سمت تهران ، گاهی با چراغ دادن به امریکا و اسرائیل و گرفتن سلاح از سواران آمریکایی که موازی قطار می رفتند تا نهایتا مسیر انرا برگردانند ، سیگنالهای فریب کارانه میداد . البته نهایتا فهمید که خودش را فریب داده . روزی که محافظینش سرش را زیر اب کردند ، تا از شنا کردن با کوسه های روسی درسی بگیرد که هرگز نگرفته بود :
  – کوسه های روسی ، بچه کوسه های روسی را هم می خورند و یک بچه کوسه جدید میزایند .
  – این خامنف مزدور روس هم درسش را گرفت روزی که علی اب نبات نادان را فرستاد چین ، خوئینیها بچه کوسه روسی دیگر از اب پرید بیرون تا کونش را گاز بگیرد .
  – پوتین به حساب این الدنگ هم به زودی میرسد .
  – اینکه همه بچه کوسه های فدایی ، توده ای ، ملی کس کشی ، به او حمله میکنند و خواهان استعفای او هستند ، اما فقط وقتی به امریکا فحاشی میکند ، یا پاچه اذربایجان و اسرائیل و دموکراسی را می گیرد ، به او کاری ندارند ، بلکه سخنان مزخرفی که از دهان جر خورده روسی اش بیرون می اید را پوشش کامل می دهند ، و مثل یک سگ باز ماهر که سگ را به انواع بازیها وا میدارد ، با دادن یک چیزی که خوشش بیاید ، هروقت این جنده روس دهان درانی میکند ، اینها در رسانه های روسی به زبان فارسی یک چیزی به سویش پرتاب میکنند ، به عنوان جایزه .
  عزیزان من ، مردم نگون بخت ایران ، دقیق شدن در جزئیات ، هرگز شما را از تصویر بزرگ اصلی غافل نکند .
  می گویند کسی در جنگل به دنبال جنگل می گشت ، ناتوان و درمانده گفت اینجا اینقدر درخت هست که من نمی توانم جنگل را ببینم .
  Big picture darling big picture. Iran is in Syria , helps Armenia against Azerbaijan , sends everything to Venezuela, and is Israel enemy

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست