Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / شش ماه به دوران محکومیت پلیس قاتل سمی یتیم اضافه شد

شش ماه به دوران محکومیت پلیس قاتل سمی یتیم اضافه شد

تورنتو- جیمز فورسیلو که به جرم قتل سمی یتیم به 6 سال حبس محکوم شده است، مجبور است 6 ماه بیشتر در زندان بماند. او پنجشنبه گذشته با حضور در دادگاه اتهام ادای سوگند یا شهادت دروغ را پذیرفت.

فورسیلو 17 نوامبر 2017 و هنگامی که به قید ضمانت آزاد بود، درخواستی را به دادگاه تجدید نظر انتاریو ارائه کرد و خواهان برخورداری از حق اقامت در آدرسی دیگر شد. او با ارائه استشهاد، ادعا کرد که کاملا از شرایط تعیین شده برای آزادی به قید ضمانت پیروی کرده و با همسر سابق و دو دخترشان زندگی می کند. اما چند روز قبل از بررسی شدن درخواست فورسیلو در دادگاه تجدید نظر، او تعجیل کرده و به خانه دوست دختر جدیدش نقل مکان کرد.

فورسیلوی 35 ساله، با حضور در دادگاه از قاضی خواست که این موضوع را در نظر بگیرد که طی 4 سال دوره آزادی به قید ضمانت، هرگز مقررات و شرایط تعیین شده را نقض نکرده بود. فورسیلو مدعی شد که زندگی زناشویی اش قبل از تمام این ماجراها با مشکل روبرو شده بود و زندگی در زیر یک سقف با همسر سابق و جر و بحث های همیشگی جو مسمومی را برای فرزندان ایجاد کرده بود.

فورسیلو با حضور در دادگاه، ضمن پذیرش اتهام <ادای سوگند دروغ> به اشتباه خود اعتراف کرد و گفت که نمی بایست قبل از مشخص شدن نتیجه دادخواست اش برای تغییر محل زندگی، اقدام می کرد. جیمز فورسیلو برای گذراندن دوران محکومیت خود به زندان فدرال منتقل شده و پس از سپری کردن یک سوم از دوران محکومیت 6 سال و نیمه، واجد شرایط برخورداری از بخشودگی خواهد بود.  


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *