فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

شر: داشتم به خاطر مریل استریپ کشته می‌شدم!

<شر> ستاره‌ سرشناس موسیقی پاپ، در گفتگویی با <الن دجنِرِس> درباره‌ دوستی با <مریل استریپ> و برخورد نزدیک به مرگ شان با یک دزد، سخن گفت. در این اتفاق که در سال‌های دهه 80 افتاده، این دو زن تصمیم گرفته بودند به زن دیگری که گرفتار یک کیف‌قاپ قوی‌هیکل شده بود کمک کرده و او را نجات دهند. اما <شر> می‌گوید که به محض آن که به صحنه نزدیک شده‌اند، او مطمئن بوده که مرگ هر دویشان حتمی است. <شر> و <مریل استریپ> ستاره‌ بی‌همتای سینمای آمریکا، در جریان بازی در فیلم دلهره‌آور Silkwood با یکدیگر آشنا شدند. در آن روز، در سال 1983، این دو در حال قدم زدن نزدیک آپارتمان <مریل استریپ> در شهر <نیویورک> بودند. <استریپ> به تازگی نخستین فرزندش که دختر بود و <مامی گامر> نام دارد را به دنیا آورده بود. <شر> به یاد می‌آورد که به همراه این بازیگر در شب بیرون آمده بودند تا بستنی بخرند. اما فریاد‌های درخواست کمک یک زن، برنامه‌ این دو را تغییر داد. او با لبخند به <الن> می‌گوید: <یک بار جان این دختر را نجات دادیم و از او دور شدیم. اما هنوز به سر پیچ نرسیده بودیم که صدای جیغش را شنیدیم. دیدم یک مرد قوی‌هیکل دارد او را با خود می‌کشد… او داشت این دختر را به شدت تکان می‌داد>.

این خواننده توضیح می‌دهد که اول <مریل> به سمت دزد حمله کرد و او صرفا پشت سرش می‌رفته، اما اطمینان داشته که هر دو کشته خواهند شد. شر ادامه می دهد: <مریل شروع کرد به داد زدن و به سمت آن مرد دوید. من هم شروع کردم به جیغ زدن و پشت سر او رفتم. اما این مرد به سوی ما چرخید و شروع کرد به سمت ما دویدن. من گفتم که دیگر حتما خواهیم مرد>. او می‌افزاید: <اما ما از هم جدا شدیم و هر کدام به سویی رفتیم. سرانجام به دخترک رسیدیم. معلوم شد که آن دزد، لباس‌های او را پاره کرده بود، ولی دستش به کیف او نرسیده بود>.

او ادامه می‌دهد: <اما دخترک ناگهان متوجه شد که ناجیان او، ستارگان سینما و موسیقی هستند و جیغ می‌زد: وای خدای من! شر و مریل استریپ مرا نجات دادند. هیچ کس حرفم را باور نخواهد کرد>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان