صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / سورپرایز خوشایند کودکان بیمار توسط مایلی سایرس و لیام همزورت

سورپرایز خوشایند کودکان بیمار توسط مایلی سایرس و لیام همزورت

Leeza

مایلی سایرس و نامزدش لیام همزورت، چند روز پس از گذراندن تعطیلات کریسمس در کنار یکدیگر، تصمیم گرفتند با دیدار از کودکان بستری در بیمارستان کودکان Rady’s  در سان دیگو- کالیفرنیا، آنها را خوشحال کنند.

مسوولین بیمارستان، با انتشار پیام و عکس های مایلی و لیام در کنار کودکان بیمار، از  لطف آنها و اختصاص وقت شان به عیادت و گفتگو از بیماران، سپاسگزاری کردند. در بخشی از این پیام تشکر آمده است: امروز دو بازدیدکننده داشتیم که احتمالا آنها را می شناسید. مایلی سایرس، لیام همزورت و بنیاد خیریه Happy Hippie  برای به ارمغان آوردن شادی و خنده برای بیماران مان، از شما متشکریم.

مایلی سایرس نیز چند عکس جالب از خود در کنار کودکان و نوجوانان منتشر کرد. خواننده 24 ساله، اوایل هفته گذشته با انتشار پیامی در اینستاگرام، اعلام کرد که از نظر وی کریسمس به هدیه دادن محدود نشده، بلکه بهترین زمان برای کمک به دیگران می باشد. وی نوشت: امیدارم، همه امسال عشق و مدارا را به یکدیگر هدیه کنند. نه تنها به اعضای خانواده، بلکه به مردمی از سراسر جهان که نمی توانند به آنچه آرزویش را دارند، دست یابند. والدین من به ما یاد دادند که کریسمس یعنی کمک به دیگران. امیدوارم شما هم چنین کاری را انجام بدهید.

مایلی سایرس، بنیاد خیریه Happy Hippie  را در سال 2014 با هدف کمک به نوجوانان بی خانمان، بیماران مبتلا به اختلالات روحی، زنان و اعضای جامعه LGBTQ  تاسیس کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *