اخباراخبار جهان

سوئد: رابطه جنسی سیاستمدار چپگرای زن، با یک کودک

یک زن سیاستمدار عضو حزب سوسیال دموکرات سوئد در شهر آلینگساس، به جرم استثمار جنسی یک نوجوان مهاجر که در قیومیت او بوده، به شش ماه حبس محکوم شد.

بر اساس شکایتنامه دادستانی، این زن چندین بار با یک نوجوان 16 ساله‌ افغان – که به یکی از مراکز امدادرسانی به پناهندگان که او در آن کار می‌کرده، مراجعه می‌کرده – ارتباط جنسی برقرار کرده است. در این شکایتنامه آمده که متهم، دستکم در 10 مورد مختلف، چه در منزلش و چه در مرکز یادشده، با این نوجوان زیر سن قانونی، ارتباط جنسی برقرار کرده است.

گواهی این پسر افغان نشان می‌دهد که نخستین مورد از این ارتباطات، زمانی صورت گرفته که این زن، از این نوجوان خواسته تا در بردن یک میز ماساژ به داخل منزل، به او کمک کند. این پسر نوجوان می‌گوید که متجاوز، سپس او را قانع می‌کند که از او ماساژ دریافت کند و سپس با او رابطه برقرار می‌کند.

شکایتنامه‌ ارائه شده در دادگاه، نشان می‌دهد دلیل موافقت این نوجوان با ادامه رابطه، این بوده که این زن به او قول داده برایش پاسپورت بگیرد. متهم همچنین با خرید یک گوشی همراه، مشروبات و سیگار به اغوای قربانی ادامه داده است. این نوجوان همچنین گفته که این سیاستمدار 45 ساله، اصرار داشته که رابطه جنسی، بدون وسایل پیشگیری انجام گیرد، چون می‌خواسته از او حامله شود.

این سیاستمدار سوسیالیست، افزون بر وظایف و جایگاه حزبی‌اش، یک افسر ارتش نیز هست. این پسر افغان می‌گوید که این زن، یونیفورم نظامی و اسلحه‌ خود را نیز به او نشان داده و به همین خاطر او می ترسیده که این ماجرا را به پلیس گزارش کند.

در سوی دیگر اما، این زن متهم گرچه اقرار کرده که به ارتباط برقرار کردن با این نوجوان علاقه داشته، اما گفته او بوده که رابطه‌ جنسی را آغاز کرده است.

دادگاه منطقه‌ای آلینگساس به دلیل ممکن نبودن تعیین سن این نوجوان، مجازات شش ماه زندان و یک جریمه 8000 یورویی (حدود 12 هزار و 500 دلار کانادا) را برای این زن، تعیین کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان