فرهنگ و هنرفیلم و سینما

سه بتمن از سه نسل در یک سال !!

 

 

آیا آمادگی دیدن چند بتمن را به طور همزمان دارید؟ مایکل کیتون و رابرت پتینسون قرار است در سال 2022 نقش ابرقهرمان نقاب دار را در دو فیلم مجزا از استودیو برادران وارنر ایفا کنند. جالب اینجاست که به گفته والتر هامادا، رئیس دی سی فیلم، بن افلک نیز در سال 2022 همین نقش را بازی خواهد کرد.

هرچند دیدن ابر قهرمان ها در شکل های مختلف در دنیاهای موازی برای خوانندگان داستان های کمیک اتفاق جدیدی محسوب نمی شود، اما ظاهرا این بار این تعدد ابرقهرمان ها و دنیاهای موازی آنها را در سینما تجربه خواهیم کرد.

این فیلم ها در دو دسته تولید خواهد شد. بتمن پتینسون در دنیایی با عنوان Earth 2  تولید می شود که در آن بازیگران جدیدی را در قالب نقش های آشنا خواهیم دید. و فیلم دیگر در دسته Earth 1 قرار می گیرد که در آن بازیگران، نقش های سابق خود را ادامه می دهند. بنابراین آنچه برای پتینسون در عالم Earth 2 اتفاق می افتد با اتفاقات فیلمی که در عالم Earth 1 تولید شده باشد کاملا متفاوت است.

کیتون و بتمن هر دو در فیلم The Flash نقش بتمن را ایفا خواهند کرد که در واقع قرار است پیوند بین دو دنیای مختلف یک ابرقهرمان را به نمایش بگذارد. کیتون در این فیلم ادامه حضور خود را در نقش بتمن از سال های 1989 و 1992 روی پرده نقره ای خواهد آورد و فیلم به نوعی ادامه سرنوشت همان نقش است. و برای بن افلک نیز که در سال های 2016 و 2017 در فیلم های بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت و لیگ عدالت بازی کرده، می توان آن را در حکم غزل خداحافظی با نقش ابرقهرمان نقاب دار دانست. افلک اخیرا گفت این آخرین حضور او در نقش بتمن خواهد بود.

 

 

جالب است که در سال 2022، 3 بتمن را از 3 نسل متفاوت شاهد خواهیم بود. رابرت پتینسون 34 سال، بن افلک 48 سال و مایکل کیتون 69 سال دارند. اما اینکه بهترین بتمن چه کسی است، به عقیده کیتون، قطعا خودش.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست