فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

سلبریتی هایی که موقتا از شهرت استعفا دادند

شاید از نظر عموم مردم بازنشستگی از بازیگری و خوانندگی بی معنا باشد و با خود فکر کنند یک ستاره هالیوود دنبال چه کاری بهتر از این می تواند باشد. با این وجود، کم نیستند سلبریتی هایی که حضور دائمی در مرکز توجه مردم و رسانه ها آنها را به تنگ می آورد و عطای شهرت را، حداقل موقتا، به لقایش می بخشند. برای مثال رپر مشهوری مثل جی زی، در سن 33 سالگی و در اوج شهرت، صنعت موسیقی را رها کرد، چون به گفته خودش، از سوپراستار بودن خسته شده بود. البته ستاره هیپ هاپ پس از چند سال دوری کامل از دنیای موسیقی، دوباره به صحنه بازگشت و رفتن خود را بدترین بازنشستگی تاریخ توصیف کرد. 

جاستین بیبر نیز چنین تجربه ای را پشت سر گذاشت. احتمالا به خاطر دارید زمانی را که بیبر با اعلام پایان دوران کاری اش، قلب میلیون ها عاشق دلخسته خود را در سراسر جهان شکست. پسر بچه معصومی که با لبخندی دوست داشتنی جلوی دوربین رسانه ها و در مرکز توجه مردم قد کشید و بزرگ شد، در سال 2013 هوادارانش را با بدترین هدیه سال نو شگفت زده کرد و خبر خداحافظی خود از دنیای موسیقی را رسانه ای کرد. البته همه می دانیم که سرانجام این خداحافظی چه شد و او چه زود از تصمیم خود انصراف داد!

کیرا نایتلی، بازیگری که نقش های به یادماندنی زیادی را از او به خاطر داریم نیز در مصاحبه با ووگ افشا کرد درست زمانی که در فیلمی به بزرگی دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش می کرده نه تنها از کاری که انجام می داده رضایت نداشته بلکه احساس عذاب وجدان هم می کرده است. نایتلی نیز بعد از به دنیا آمدن فرزندانش زندگی واقعی را بر نقش بازی کردن ترجیح داد.

البته استعفای سلبریتی ها از زندگی جلوی دوربین رسانه ها پدیده جدیدی نیست. آدری هپبورن، هنرپیشه برجسته و پیشکسوت هالیوود نیز در سال 1967 تصمیم گرفت موفقیت را در اوج زیبایی و جذابیت به نفع خانواده و فرزندانش کنار بگذارد. او برای مدتی از سینما دوری کرد تا اینکه پس از چند سال، با پذیرفتن نقش های گاه و بیگاه، هم به حرفه مورد علاقه اش بازگشت و برای دنبال کردن سایر هدف های زندگی اش که بیشتر به همکاری با یونیسف در کمک به کودکان نیازمند خلاصه می شد، وقت کافی باقی گذاشت.

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست