صفحه اصلی / اخبار / سفارش پیتزا با <اوبر ایتز> و تحویل ساندویچ کپک زده به مشتری

سفارش پیتزا با <اوبر ایتز> و تحویل ساندویچ کپک زده به مشتری

تورنتو- آنا کوتلیکووا و دوست پسرش بلیک وینزتی، ساکن اتوبیکو، یکشنبه شب گذشته، بعد از بیش از نیم ساعت تاخیر راننده، بالاخره سفارش پیتزایشان را از راننده UberEats تحویل گرفتند. اما پس از باز کردن پاکت کاغذی حاوی غذای سفارشی، به جای پیتزا با دو ساندویچ کپک زده که نصف آن خورده شده بود و یک ظرف سالاد پلاسیده و مانده روبرو شدند.

آنها بلافاصله با رستوران Montana’s در نزدیکی خانه شان تماس گرفته و علت را جویا شدند. ولی مدیر به آنها اطمینان داد که پیتزای سفارشی شان را به راننده تحویل داده بود، تا آن را برساند.

زوج جوان که از اتفاق شگفت زده شده بودند، با Uber  تماس گرفتند. آنها همچنین از طریق اپلیکیشن به مسیر حرکت راننده پی بردند. اپلیکیشن به کاربر اجازه می دهد که به محض تحویل گرفته شدن سفارش غذا از  رستوران توسط راننده، از زمان تحویل گرفتن غذا و مکان راننده مطلع شوند. آنا، بعد از دادن سفارش، پیامی را بر روی تلفن اش دریافت کرده بود که حاکی از تحویل گرفته شدن سفارش توسط راننده بود، در حالی که مکان راننده در جایی دیگر و در فاصله 15 دقیقه ای با خانه آنها ردیابی شد. این در حالی بود که فاصله رستوران تا خانه شان، حداکثر 5 دقیقه بود.

کوتلیوکووا و وینزتی، ماجرا را به همراه عکس ساندویج های کپک زده در فیسبوک منتشر کردند. با انتشار خبر، سیل پیام ها به سوی آنها روانه شد. فردی ادعا کرد که همین بلا بر سر یکی از دوستانش که همان شب از رستوران Montana غذا سفارش داده بود نیز آمد.

ساتش کومار، مدیر رستوران، خبر دریافت دو شکایت جداگانه در یک شب را تایید کرد. وی همچنین تاکید کرد که شکایت رسمی خود را به Uber ارائه کرده است.  

در پی شکایت کوتلیوکووا از Uber، آنها توانستند مبلغ پرداخت شده بابت غذا و همچنین یک کوپن 25 دلاری را دریافت کنند. اما، پرسش های زیادی همچنان ذهن آنها را به خود مشغول کرده. آنا می گوید: نمی دانم آیا راننده به طور مرتب برای Uber کار می کند یا نه؟ به همین دلیل از Uber خواستیم که ما را در جریان تحقیقات خود قرار بدهد.

مسوولین Uber در پاسخ به پرس و جوی خبرنگار CBC اعلام کردند که راننده دارای رتبه 4.8 از 5 می باشد و هرگز قبل از آن از وی شکایت نشده بود.

زوج ساکن اتوبیکو اعلام  کردند که تا دریافت پاسخ سوالات شان به تماس ها و پیگیری هایشان با Uber ادامه خواهند داد.  

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *