صفحه اصلی / اخبار / سروش محمودی و مجید کیهان، جزو 5 قربانی قاتل سریالی!    

سروش محمودی و مجید کیهان، جزو 5 قربانی قاتل سریالی!    

تورنتو- پلیس تورنتو بروس مک آرتور 66  ساله که به اتهام قتل اندرو کینزمن 49 ساله و سلیم اسن 44 ساله در بازداشت بسر می برد را با سه اتهام قتل عمد دیگر روبرو کرد. او هم اکنون متهم است که مجید کیهان 58 ساله، سروش محمودی 50 ساله و دین لیزاویک 47 ساله را نیز به قتل رسانده است. البته پلیس احتمال می دهد که قربانیان قاتل سریالی بیشتر از تعداد اعلام شده باشند.

پلیس اعلام کرد که بقایای اجساد را در خانه ای در تورنتو که مک آرتور، لوازم کارش را در گاراژ آن انبار می کرد، پیدا کرده است. به گزارش پلیس، مک آرتور که به حرفه landscaping اشتغال داشت،  اجساد قربانیانش را قطعه قطعه کرده و در مکان های مختلف (حیاط خانه مشتریانش) دفن می کرد. پلس می گوید که تشخیص هویت اسکلت های کشف شده بدون انجام آزمایش DNA و مطابقت دادن آن با DNA افراد مفقود شده و خانواده شان، ممکن نخواهد بود. پلیس، لیست مشتریان مک آرتور را در اختیار دارد و حداقل در مورد 30 آدرس در تورنتو، تحقیق کرده است.

اما نحوه بازداشت مک آرتور نیز بسیار جالب بود. پلیس در روز 18 ژانویه، با مشاهده مردی که وارد آپارتمان بروس مک آرتور در Thorncliffe Park تورنتو شد، نگران امنیت جانی وی شده و با شکستن درب آپارتمان و ورود به آن مک آرتور را بازداشت کردند. آنها در اتاق خواب، مرد میهمان را در حالی که به تخت بسته شده بود، پیدا کردند. خوشبختانه او صدمه ندیده بود. پلیس در کامپیوتر مک آرتور، عکس قربانیان وی را پیدا کرد.

مجید کیهان یکی از سه مرد مفقود شده از Gay Village تورنتو بود که در فاصله سال 2012 تا 2014، تحت عملیات پلیس تورنتو با کد رمز Project Houston ، در مورد وی تحقیق شد. تحقیقات پلیس بی نتیجه ماند و پرونده بسته شد. دو مرد دیگر عبدالبسیر فیضی 42 ساله و اسکانداراج ناواراتنام نام دارند.

سروش محمودی، در سال 2015 توسط خانواده اش مفقود اعلام شد. پلیس در باره ماهیت رابطه محمودی و مک آرتور اظهار نظر نکرده است.

دین لیزاویک، مرد بی خانمانی است که هرگز مفقود اعلام نشد. اما پلیس معتقد است که او در فاصله ماه مه 2016 تا جولای 2017 به قتل رسیده است. افسر پلیس هنک اینسینگا در مورد لیزاویک می گوید: او با قربانیان دیگر همخوانی ندارد. زیرا اکثر آنها همجنسگرا و خاورمیانه ای بودند. پلیس در مورد ماهیت رابطه لیزاویک و مک آرتور اظهار نظر نکرده است.

سلیم اسن، در آوریل 2017 از Gay Village ناپدید شد. پلیس با عملیات Project Prism درباره مفقود شدن اسن تحقیق کرد و 5 ماه بعد مک آرتور را به اتهام قتل وی بازداشت نمود.

اندرو کینزمن در جون 2017 از Gay Village ناپدید شد. او نیز جزو عملیات Project Prism بود. پلیس می گوید که کینزمن با مک آرتور رابطه جنسی داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *