مقالاتمقالات اجتماعی

سرمایه گذاری برای ترویج چندفرهنگی و مقابله با نژادپرستی در کلانشهر تورنتو

برگرفته شده از نشریه مهاجران کانادا

براساس بیانیه مطبوعاتی صادره از سوی وزارت میراث و چندفرهنگی دولت مرکزی از سال 2017 به این سو تقریبا 6 میلیون دلار برای تأمین اعتبارات مالی 42 سازمان در کلانشهر تورنتو ارائه شده است. سازمان هایی که مروج برنامه نوآورانه در پیوند با گوناگونی، فراگیری/ مشمولیت، و ضدنژادپرستی 

می باشند. این اعتبارات مالی از طریق پروژه های گوناگون، ظرفیت سازی در جوامع درون کشوری، پشتیبانی از سازوکارهای حمایت از جوامع جوانان سیاهپوست، و برنامه های نوآورانه چندفرهنگی و ضدنژاد پرستی تأمین شده اند.

پابلو رادریگوئز وزیر میراث و چندفرهنگی دولت مورد اشاره دراین پیوند می گوید: دولت ما عمیقا بر این باور است، که گوناگونی بزرگترین نقطه قوت مان می باشد. به همین سبب افتخارمی کنیم پشتیبان پروژه هایی هستیم، که به مبارزه با تبعیض یاری می رسانند. همچنین کمک های بسیاری از جوامع فرهنگی در منطقه کلانشهر تورنتو را برجسته و مشخص می کنند. 

گری آنانداسانگاری معاون مجلسی این وزیر و نماینده حوزه انتخابیه اسکاربورو- رزپارک در مجلس ملی هم، خاطرنشان می کند: وجود نژادپرستی در کانادا از دستیابی شماری از مردم کشور به توانایی بالقوه خود پیشگیری می نماید. به همین سبب دولت ما دارد از طریق سرمایه گذاری در جوامع با ترویج گوناگونی، فراگیری، و برابری، به از بین بردن مسائلی مانند نژادپرستی یاری می رساند. 

در عین حال پشتیبانی از جوامع درون شهری و برنامه نوآورانه چندفرهنگی و ضدنژاد پرستی، جامعه گوناگون و فراگیر را ترویج می کند. این برنامه سه راهکار تأمین اعتبار مالی دارد، که نهاد موسوم به رخدادها، پروژه ها، و ظرفیت سازی جوامع درون شهری، می باشند. همچنین شامل دو نوآوری جداگانه است، که پشتیبانی از جوامع جوانان سیاهپوست، و نوآوری جوانان و چندفرهنگی پل یوزیک نام دارند.

Behnam Marfou
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان