فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

سرقت یک میلیون دلار کیف و لباس گرانقیمت از بیانسه

 

ظاهرا انبار لباس بیانسه چندین بار مورد حمله سارقان قرار گرفته و تعداد زیادی لباس و کیف از طراحان بزرگ، معادل حدود 1 میلیون دلار، به سرقت رفته است. اخیرا سه انبار لباس و اکسسوری در لس آنجلس مورد سرقت قرار گرفته که گفته می شود متعلق به بیانسه بوده است.

از این انبارها که توسط کمپانی تولیدی بیانسه یعنی Parkwood Entertainment اجاره شده بود، در همین ماه دو بار دیگر نیز دزدی شده بود. به گفته یک منبع آگاه، تمام لباس ها و کیف های سرقت شده به بیانسه تعلق داشته و سارقان بعد از سرقت اول، به سه انبار دیگر نیز دست پیدا کردند. البته بیانسه در این بدبیاری تنها نیست. یک واحد متعلق به وسایل مایلی سایرس در لس آنجلس نیز در اوایل امسال مورد سرقت قرار گرفت که طی آن بسیاری از وسایل شخصی او مانند عکس های خانوادگی اش نیز به سرقت رفت.

این دومین سرقت از خواننده 28 ساله بود چرا که در ماه دسامبر 2018 از یکی از لاکرهای سایرس، گیتاری معادل 10 هزار دلار دزدیده شد. به گزارش پلیس سایر لاکرها در این مجموعه نیز هدف سرقت سارقان قرار گرفته بود. ظاهرا بعضی از اموال پیدا و به مایلی سایرس بازگردانده شده، اما سارق یا سارقان هنوز دستگیر نشده اند. این سرقت به اندازه ای حرفه ای انجام شده که مایلی در ابتدا باور نداشت این یک سرقت است و فکر می کرد یکی از دوستانش گیتارش را به امانت برده است. هنوز هم مشخص نیست سارق چگونه وارد واحد وسایل مایلی سایرس شده است.

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست