مقالاتمقالات اجتماعی

سرشناسان عالم سرگرمی سازی: لغو عضویت در ایکویی ناکس به سبب جمع آوری کمک مالی برای ترامپ 

جولیا رینستاین- سازمان خبری بازفید

کریسی تیگن مدل و جاناتان وَن نِس آرایشگر و شخصیت تلویزیونی از جمله سرشناسان عالم سرگرمی سازی آمریکایی هستند، که تصمیم گرفته اند عضویت خود را در شرکت شیک و تجملی تمرینات بدنی و ورزشی ایکویی ناکس لغو کنند. این تصمیم در پی آن گرفته شد که استیون راس رئیس شرکت مادر مالک شرکت های ایکویی ناکس و سول سایکل خواست، میزبانی یک جمع آوری کمک های مالی پر از ریخت و پاش برای مبارزات انتخاباتی دانلد ترامپ جهت تمدید دوران ریاست جمهوری وی را به عهده بگیرد. 

کریسی تیگن تصویری مبنی بر درخواست خود برای لغو عضویتش و پاسخ خودکار/ اتوماتیک ایکویی ناکس را در صفحه کاربری توئیترش منتشر کرد. همچنین خطاب به سایر اعضای این شرکت نوشت، که احتمالا زمان خروج از آن برای آنها هم فرارسیده است. و اینکه از پیشترها در مورد سول سایکل نیز احساس بسیار بدی داشته است. 

سوفیا بوش بازیگر نیز ضمن اعلام لغو عضویتش در سول سایکل نوشته، که دلش برای این شرکت تنگ نخواهد شد. 

دن لوی هنرپیشه هم در صفحه کاربری توییتر خود نوشت، از روز بعد حتی فکر حضور در ایکویی ناکس و سول سایکل به مخیله اش راه نخواهد یافت. 

 

 

میکا برززینسکی یکی از دو مجری برنامه بامدادی شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی با اشاره به پروژه 25 میلیار دلاری که راس برای شعبه نیویورک ایکویی ناکس در نظر گرفته، نوشت دیگر هرگز به سول سایکل نخواهد رفت.

ویلسون کروز بازیگر در گفت وگو با ما (سازمان خبری بازفید) خاطرنشان کرد به عنوان متحدی برای رنگین پوستان و دگرباشان جنسی از اینکه شرکت مورد اشاره خود را فروخته، حالش به هم می خورد و احساس می کند این کار خیانت است. 

وی در عین حال با ایجاد طوماری خواستار پایان دادن پشتیبانی شرکت مورد اشاره از دانلد ترامپ شده است. همچنین گفته پیش از لغو عضویتش منتظر می ماند، تا ببیند آیا این شرکت به هواداری اش از دانلد ترامپ خاتمه می دهد؟

روز پنجم آگست ایکویی ناکس و سول سایکل در بیانیه مشترکی اعلام کردند: در راستای خط مشی های ما منافع هیچ یک از شرکت ها برای سیاستمداران هزینه نمی شود. ما به تمامی جوامع (درون کشوری) که در آنها زندگی می کنیم، و اعضای خود احساس تعهد می نماییم. ما به مدارا و برابری باور داریم، و همواره نسبت به ارزش های خود وفادار خواهیم ماند. آقای راس تنها یک سرمایه گذار صرف می باشد، و در مدیریت هیچ یک از این دو شرکت دخالتی ندارد.

اما پرز هیلتون روزنامه نگار و بلاگ نویس در واکنش به این بیانیه در صفحه اینستاگرام شرکت مورد اشاره نوشت: تنها یک سرمایه گذار صرف؟ چه دروغ هایی! چه واکنش شرم آوری! او رئیس و مالک بخش اعظم شرکت مادر (دارنده ایکویی ناکس و سول سایکل) است. 

بااینهمه راس در بیانیه ای خطاب به ما اعلام کرد از برابری نژادی پشتیبانی می نماید، و حمایتش از دانلد ترامپ ناشی از علاقه اش به اقتصاد و کارآفرینی می باشد. وی در این بیانیه از جمله آورده: چهل سال است، دانلد ترامپ را می شناسم. در حالی که در مورد برخی مسایل با هم موافقیم، اما درباره بسیاری از مسایل دیگر به شدت با یکدیگر اختلاف نظر داریم. 

اما کنی استیلز بازیکن تیم دلفین های میامی که متعلق به راس است، با اشاره به نهاد غیرانتفاعی موسوم به ابتکار راس برای برابری در ورزش، در واکنش به آن بیانیه گفت: انسان نمی تواند یک نهاد غیرانتفاعی با چنین هدفی داشته باشد، و درها را به روی ترامپ باز کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان