اخباراخبار کانادا

سرانجام تلخ برای مادر جوان و دختر خردسالش

کلگری- سه هفته پس از مفقود شدن جسمین لاوت 25 ساله و دختر 22 ماهه اش آلیا سندرسون، اجساد آنها در منطقه جنگلی Kananaskis واقع در غرب کلگری پیدا شد. پلیس حوالی ساعت 4 بامداد دوشنبه 6 ماه مه، اجساد را کشف و رابرت لیمینگ را به اتهام ارتکاب قتل غیرعمد بازداشت کرد. خانواده لاوت با انتشار بیانیه ای از پلیس و داوطلبانی که در عملیات تجسس شرکت کرده بودند، تشکر کردند. آنها می گویند که قادر به درک علت وقوع این فاجعه برای عزیزان شان نیستند.

رابرت مالک تاون هاوسی است که لاوت و دخترش از اکتبر گذشته به عنوان مستاجر در آن زندگی می کردند. لمینگ همچنین فاش کرد که او و لاوت با یکدیگر رابطه عاشقانه داشتند.

لازم به ذکر است که پس از مفقود شدن جسمین و آلیا، لمینگ در گفتگو با ماموران مدعی شد که 17 آوریل به اتفاق آنها به پیک نیک رفته و آخرین بار آنها را 18 آوریل ملاقات کرد. اما پلیس می گوید که مادر و دختر در فاصله بین شب 16 آوریل تا صبح 17 آوریل به قتل رسیده اند.

لمینگ اولین بار نیست که با پلیس مشکل پیدا می کند. او سال گذشته به دلیل زنجیر کردن سگ اش به درخت و رها کردن حیوان زبان بسته بدون آب و غذا به قصد هلاک کردن آن، 3 اتهام اعمال خشونت نسبت به حیوانات را پذیرفت. لمینگ نزد همسر سابق اش مدعی شده بود که سگ اش فرار کرده است. پلیس 4 روز بعد سگ را در وضعیت بحرانی پیدا کرد. در دادخواست طلاق که از سوی همسر سابق لمینگ ارائه شد، رابرت به خشونت متهم شده بود.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!