فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

سخنان ضد ترامپ از معشوقه‌ پسر رئیس جمهور

آوبری اودی خواننده‌ آمریکایی، ظاهرا هیچ نظر مثبتی نسبت به دونالد ترامپ ندارد. اودی عضو گروه موسیقی Danity Kane است و گفته می‌شود در سال 2011 با دان، پسر 40 ساله‌ رئیس‌جمهور آمریکا، یک رابطه‌ عشقی داشته است. بر اساس گزارشات رسیده، اودی در بازدیدی که از کاخ سفید داشته، پیراهنی بر تن کرده که روی آن، شعاری ضد ترامپ نوشته شده است.

در تصاویری که از این خواننده‌ 34 ساله منتشر شده، او در روبروی ساختمان کاخ ریاست جمهوری آمریکا، در حالی ایستاده که روی پیراهنش عبارت F-Trump یا <لعنت بر ترامپ> دیده می‌شود. در بالای این نوشته و برای تاکید بر معنای آن، تصویر یک دست زنانه است که نماد توهین‌آمیزی را، نشان می‌دهد. در یکی از عکس‌ها، اودی، تصمیم گرفته به جای سخن گفتن، تصویر روی پیراهنش را به نمایش گذاشته و تنها با دستش، نشان پیروزی را به دوربین نشان می‌دهد. او که این عکس‌ها را در صفحه‌ اینستاگرامش پست کرده، به خاطر این که مطمئن شود بینندگان می‌دانند منظورش کدام <ترامپ> بوده، حساب رئیس‌جمهور آمریکا را نیز تگ کرده است.

در ماه سپتامبر، <پاولی دل وچیو> دوست پسر پیشین اودی، که به نام هنری DJ Pauly D شناخته می‌شود، گفت از شنیدن خبر ارتباط دوست دختر سابقش با پسر رئیس‌جمهور، شوکه شده است. چندی پیش، یک منبع خبری به مجله‌ People گفته بود که ارتباط میان اودی و دونالد ترامپ پسر، در سال 2012 به صورت ناگهانی قطع شده بود. علت این بود که در آن هنگام، ونسا همسر سابق دان که 40 سال دارد، مجموعه‌ای از پیامک‌های سکسی رد و بدل شده میان شوهرش و اودی را کشف کرده بود.

گر چه موجودیت این رابطه، همچنان در حد اخبار رسانه‌ها و شایعات است، اما خانم اوماروسا نیومن یکی از مشاوران اخراج شده‌ ترامپ، در کتابش Unhinged مدعی شده مدارکی دارد، که وجود این ارتباط میان پسر رئیس‌جمهور و اودی را اثبات می‌کند. او گفته شرح این رابطه را، از دهان خود آوبری اودی شنیده بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0