علم و دانش

ساخت خانه با پنجره های بازیافت شده فقط با صرف پانصد دلار 

یک زوج آمریکایی ساکن منطقه کوهستانی و جنگلی غرب ویرجینیا، با استفاده از پنجره های بازیافت شده، کلبه ای استثنایی و زیبا برای خود ساختند، آن هم فقط با 500 دلار هزینه! تکمیل این پروژه منحصر به فرد 7 ماه به طول انجامید. 

نیک اولسون در تابستان 2011، اندکی پس از آشنایی با لیلا هورویتز در پنسیلوانیا، لیلا را برای کمپینگ به منطقه جنگلی مورد علاقه اش در ملک متعلق به والدینش دعوت کرد. نیک می خواست لیلا از میان درختان جنگل منظره زیبای غروب خورشید در پس کوه ها را تماشا کند. این تجربه فراموش نشدنی باعث شد لیلا (خیاط ماهر) و نیک (عکاس هنری و نجار) به فکر ساخت اولین خانه مشترک شان بیفتند. 

آنها با روی هم گذاشتن پس اندازشان مواد اولیه مورد نیازشان را از انبارها و اصطبل های متروکه تهیه کردند. هدف آنها داشتن کلبه ای بود که خود آن را از صفر ساخته بودند. آنها تصمیم گرفتند دیوار جلویی خانه که به دریاچه و کوهستان دید داشت را از پنجره های بازیافت شده بسازند تا بتوانند هر روز از تماشای این منظره زیبا لذت ببرند. 

اندکی پس از اتمام پروژه، نیک و لیلا برای کار و کسب درآمد به میلواکی نقل مکان کردند، اما تعطیلات خود را در کابین سپری می کنند. آنها قصد دارند با پس انداز یک دستشویی و آشپزخانه به کابین اضافه کنند. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!