اخباراخبار کانادا

زن چهل و چهار ساله ساکن میسی ساگا با تیر و کمان هدف قرار گرفت

 

میسی ساگا- یک زن 33 ساله ساکن خیابان Bayberry Dr. در نزدیکی Winston Churchill Blvd و Argentia Rd، توسط مامور پست قلابی با تیر و کمان مورد حمله قرار گرفت و به شدت مجروح شد. افسر پلیس جیم کتلز، از پلیس ناحیه پیل در گفتگو با خبرنگاران، ضمن عمدی و برنامه ریزی شده خواندن این حمله، گفت: متاسفانه ارگان های داخلی بدن قربانی به شدت آسیب دیده اند و او هرگز نمی تواند سلامت کامل خود را بازیابد.

قربانی در هنگام وقوع جرم در خانه تنها بود. او پس از باز کردن درب خانه با یک فرد ناشناس که جعبه بزرگی را در دست داشت روبرو شد. پلیس می گوید که تیر و کمان که به طور معمول توسط شکارچیان مورد استفاده قرار می گیرد، در جعبه قرار داده شده بود. مهاجم دسته کمان را از پشت جعبه و به صورتی که قابل دید نباشد در دست گرفته بود. تصاویر ویدیویی نشان می دهد که قربانی پس از مکالمه کوتاه با مهاجم از ناحیه سینه مورد اصابت تیر قرار گرفت. پلیس می گوید که حمله به دستور فردی دیگر انجام شده است.

پلیس تصویر ویدیویی مظنون را منتشر کرده و از عموم مردم برای شناسایی این جنایتکار درخواست کمک کرده است. افراد مطلع می توانند با شماره 905-456-5840 اطلاعات خود را به صورت ناشناس در اختیار پلیس قرار بدهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0