صفحه اصلی / مقالات / زن پیشگوی نابینا که حوادث 11 سپتامبر را پیش‌بینی کرد، گفته روسیه ارباب جهان می‌شود

زن پیشگوی نابینا که حوادث 11 سپتامبر را پیش‌بینی کرد، گفته روسیه ارباب جهان می‌شود

زن صوفی مآب نابینایی که حادثه‌ی 11 سپتامبر و حمله تروریستی به نیویورک، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و پدیدار شدن گروه تروریستی <داعش> را به درستی پیش‌بینی کرده بود، اکنون پیشگویی‌های ترسناکی درباره‌ی آینده‌ی جهان و نقش <روسیه> دارد. نام این زن پیشگو<بابا وانگا> است و اهل <بلغارستان>، است. او که لقب<نوسترآداموس منطقه‌ی بالکان> را گرفته، تا کنون وقوع بسیاری بلایای طبیعی و جنگ های بین‌المللی را پیش از اتفاق افتادنشان، به درستی پیش‌بینی کرده است.  

گرچه <بابا وانگا> در سال 1996 و در سن 85 سالگی از دنیا رفته، ولی او چندین نشانه از خود بر جای گذاشته که تصویری از وقایع سال 2018 ارائه می‌دهند. به گزارش روزنامه‌ی <دیلی پست>، از این نشانه‌ها مشخص شده که او پیش‌بینی کرده <ولادیمیر پوتین> و <روسیه> بر جهان چیره خواهند شد.

در سال 1979، <بابا وانگا> با یک نویسنده روس به نام <والنتین سیدوروف> ملاقاتی داشت و بخشی از پیش‌بینی‌های خود را با او در میان گذاشت. در این ملاقات او گفت: <همه سرزمین‌ها آب می‌شوند، مثل یخی که آب شود…تنها یکی است که بر جا می‌ماند و آن شکوه <ولادیمیر> است، روسیه‌ی باشکوه. مقابله با روسیه قربانیان بسیار خواهد گرفت، هیچکس نخواهد توانست جلویش را بگیرد. سرزمین روس‌ها همه را از سر راه برخواهد داشت و به ارباب جهان بدل خواهد گشت…>.

اما در واقعیت، انگلستان در حال حاضر دچار یک جور درگیری لفظی با دولت <کرملین> شده است. این درگیری پس از قائله‌ی مسموم شدن جاسوس اسبق روسیه و شهروند بریتانیا، <سرگی اسکریپال> و دخترش <یولیا> در خاک انگلستان آغاز شد.

خانم <ترزا مِی> نخست وزیر انگلستان، در ادامه این جریان، به 23 دیپلمات روس حاضر در انگلستان، که به عنوان <افسران امنیتی تاییدنشده> شناخته شده‌اند، هفت روز وقت داده تا خاک بریتانیا را ترک کنند. آقای <الکساندر ولادیمیرویچ یاکو ونکو> سفیر روسیه در انگلستان، این اقدام دولت را <مطلقا غیرقابل قبول> و <فتنه‌برانگیز> خوانده است. سفارت روسیه همچنین گفته که انگلستان نباید ملتی مجهز به سلاح‌هسته‌ای چون روسیه را تهدید کند.

اما این پیشگوی بلغاری، پیش از مرگش، پیش‌بینی‌اش درمورد آینده‌ی باشکوه روسیه را تکرار کرده بود و گفته بود که روسیه، به تنها ابرقدرت جهان تبدیل خواهد شد. او همچنین پیش‌بینی‌های ترس‌آوری درباره‌ی استفاده از سلاح‌های اتمی و جنگ‌جهانی سوم کرده است.

<بابا وانگا>، که در هنگام تولد نامش <وانگلیا گوشترو وا> بود، در کودکی و در جریان یک طوفان پیچنده‌ی سهمگین، بینایی‌اش را از دست داد. او باور داشت که توانایی دیدن آینده را دارد و در طول 50 سال زندگی‌اش، صدها پیشگویی انجام داد.

حرکت این زن پیشگو به سوی شهرت، هنگامی آغاز شد که او حادثه‌ی غرق شدن زیردریایی روسی Kursk در سال 2000 را با جزئیات پیش‌بینی کرد. پیروان میلیونی او، باور دارند که او توانایی‌هایی  غیرعادی داشته از جمله توانایی ارتباط ذهنی (تله‌پاتی) و همینطور توانایی گفتگو با موجودات فرازمینی.

برخی از طرفدارانش ادعا می‌کنند او پدیدار شدن گروه تروریستی <داعش> و فروریختن برج های دوقلوی نیویورک را هم پیش بینی کرده بوده است. برخی کارشناسان گفته‌اند طبق محاسباتشان، 68 درصد از پیش‌بینی‌های او به حقیقت پیوسته است.

اینجا فهرستی از پیشگویی‌های حقیقت‌یافته و سایر پیشگویی‌های او را آورده‌ایم:

فاجعه‌ی زیردریایی اتمی Kursk

در سال 1980، پیشگوی نابینا گفت که در آگوست سال 1999 زیردریایی Kursk <با آب پر خواهد شد و همه دنیا برای آن اشک خواهند ریخت>. زیردریایی روسی Kursk در 12 آگوست 2000 در دریای Barents غرق شد و تمام سرنشینان آن کشته شدند.

حادثه 11 سپتامبر 2001، حمله تروریستی به نیویورک

گفته می‌شود <بابا وانگا> در سال 1989 گفته بود: <وحشت، وحشت، دو پرنده‌ی آهنین به برادران آمریکایی ما حمله خواهند کرد و آنها سقوط خواهند کرد. گرگها در بیشه‌ها زوزه خواهند کشید و خون بیگناه بر زمین ریخته خواهد شد>.  

رشد اقتصاد چین

به گفته‌ی این پیشگو، چین در سال 2018 به یک قدرت جهانی تبدیل می‌شود. معلوم است که او در این مورد و در مورد زمان آن اشتباه کرده، زیرا چین مدت زیادیست که به یک قدرت اقتصادی و نظامی تبدیل شده است. او همچنین گفته محور چرخش‌ کره زمین تا پیش از سال 2023 کمی جابجا خواهد شد.

یک عصر طلایی

طبق گفته <بابا وانگا>، در آینده‌ی نه چندان دور، یک منبع انرژی جدید کشف شده و گرسنگی در جهان بین سالهای 2025 تا 2028 کاملا برچیده خواهد شد.

یخهای قطبی ذوب خواهند شد

از سال 2033 تا 2045، یخهای قطبی ذوب شده و سطح آب اقیانوس‌ها بالا خواهد آمد. در همین حال مسلمانان بر اروپا حاکم شده و اقتصاد جهان رشد خواهد داشت.

شبیه‌سازی، بیشتر بیماری‌ها را شفا خواهد بخشید

پیشرفت شبیه‌سازی انسان، به پزشکان قدرت درمان همه بیماری ها را خواهد داد زیرا که حالا می‌توان بدن را به سادگی جایگزین کرد.

مریخ حمله می‌کند

در فاصله‌ی سال‌های 2170 تا 2256 کلونی‌های انسانی در مریخ، ادعای استقلال طلبی از کره زمین را خواهند کرد.


یک نطر

  1. هموطن متاسف

    خرافات و سِحروجادو درایران کم بود حالارفتیدکاناداو آنجا دکان بازکرده اید !!! این خودش یکنوع فلک زدگی فطری است که چشمان بعضی ها بغیرازاین خزعبلات دنبال چیزدیگری نمیگردد ، بهتربودبرای اعتلا نام وطن وراه انداختن بساط رمالی ، گزارشی ازجعفرجنّی خودمان هم تهیه وپخش میکردید !
    درشگفتم که ایرانی جماعت هرجاکه باشد بندنافش به خرافه گره خورده وبرای نان درآوردن همواره دنبال فریب و گول زدن وتقلب میگردد. نگویید مارسانه هستیم ووظیفه مان درج اخبارومطلب است ،اگرواقعااینکاره اید ودنبال شرف واعتبارمیگردید بایدبدانید شرط اول اینست که هرمطلبی میبایست باعقل وعلم مطابقت کند وبعد درج شود نه اینطورهردمبیلی که برای انگشت نماشدن هرچرندی راتیترکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *