صفحه اصلی / دنیای مد / زندایا، بازیگر، خواننده و ستاره شیک پوش فرش قرمز

زندایا، بازیگر، خواننده و ستاره شیک پوش فرش قرمز

Razi-Clinic

در یک نیمروز گرم اکتبر در لس آنجلس، روتی فریدلندر، خبرنگار مجله InStyle به دیدار زندایا در خانه اش رفت. او در مقاله اش تجربه دیدار و گفتگو با این ستاره 21 ساله را با خوانندگان به اشتراک گذاشته است و می نویسد:

وقتی در آن نیمروز گرم که دمای هوا به 100 درجه می رسید، به مقابل خانه او در یک خیابان بن بست رسیدم، زندایا همراه سگ دو ساله اش به استقبال ام آمد و مرا به داخل خانه خنک و زیبایش دعوت کرد. ته دل از اینکه برنامه قبلی مان برای پیاده روی به دلیل گرمای شدید بر هم خورده بود، راضی بودم. چون حتی فکر آن، عذاب ام می داد.

زندایای متولد نیویورک، اندکی بیش از یک سال است که در این خانه سبک اسپانیایی ساکن شده. خانه ای که با حداقل مبلمان تزئین شده. در واقع تنها تزئینات داخلی را دو عکس قاب شده از فیلم جدیدش The Greatest Showman و نیمکتی از اتاق رختکن K.C. Undercover تشکیل می دهند. زندایا که متوجه تعجب من شده، می گوید: تازه دارم مبلمان می خرم!

هیچ کس نمی تواند به دلیل مشغله فراوان و بی توجهی به خرید مبلمان به او خرده بگیرد. زیرا زندایا از 13 سالگی یعنی هنگامی که به همراه پدرش از اوکلند به لس آنجلس نقل مکان کرد، مشغول کار بوده. طی چند سال گذشته، زندایا از ستاره محبوب نوجوان در کانال دیزنی (شوی Shake It Up و K.C. Undercover) به خواننده ای با آلبوم موسیقی و یکی از افراد همیشگی موزیک ویدیوهای تیلور سوئیفت، برونو مارس و بیانسه تبدیل شده است. او تابستان امسال در فیلم Spider-Man: Homecoming در نقش دوست دوران تحصیل پیتر پارکر حاضر شد. این فیلم بیش از800 میلیون دلار در جهان فروش داشت. بد نیست بدانید که او از هم اکنون برای بازی در دنباله این فیلم قرارداد بسته است.

زندایا، همانند هم سن و سالانش که با اینترنت بزرگ شدند، از ابراز عقیده در رسانه های اجتماعی ابایی ندارد. با توجه به 45.3 میلیون دنبال کننده او در اینستاگرام و حدود 11 میلیون دنبال کننده در توییتر، اینطور به نظر می رسد که مخاطبان آمادگی و اشتیاق شنیدن حرف هایش را دارند.

این شخصیت استثنایی، در زمینه طراحی مد  و لوازم جانبی آن نیز استعداد فراوانی دارد و خط Daya by Zendaya را با همکاری دوست و استایلیست اش، لا روخ، معرفی کرده است. روخ از 13 سالگی در کنار زندایا حضور داشت و به خوبی او را می شناسد و می داند که چه لباسی را بر تن زندایا بپوشاند. برای مثال روخ برای افتتاحیه اکران فیلم Spider-Ma: Homecoming، لباسی از Ralph and Russo Couture  و برای مراسم اهدای جوایز Grammy 2016، تاکسیدوی مارک Dsquared2  را برای زندایا انتخاب کرد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *