فرهنگ و هنرفیلم و سینما

زبان رمزی دوقلوهای باهوش جورج و امل کلونی 

آرزوی هر پدر و مادری است برای اینکه فرزندان شان زندگی بهتری نسبت به خودشان داشته باشند، هوش و استعداد آنها را تا جای ممکن تقویت کنند. اما ظاهرا جورج و امل کلونی در این راه زیاده روی کرده اند و حالا گرفتار شده اند! این زوج سرشناس که همه جوره خود را وقف دوقلوهای 4 ساله شان، الا و الکساندر، کرده اند اما نمی دانستند کار به اینجا می رسد. جورج کلونی و همسرش امل نقش پدر و مادری خود را تمام و کمال پذیرفته اند و به جای اینکه هر روز روی یک فرش قرمز خودنمایی کنند، به دور از هیاهو و زرق و برق هالیوود، تبدیل به والدینی خانگی شده اند که بیشتر وقت خود را با دوقلوهایشان می گذرانند.

آنها خانه قرن هجدهمی مجلل خود را در منطقه فوق العاده لاگلیو در ایتالیا و در نزدیکی دریاچه کومو برای سکونت انتخاب کرده اند و چون توافق کرده بودند فرزندان شان را دو زبانه بزرگ کنند، از هر فرصتی برای کمک به آنها در یادگیری زبان ایتالیایی استفاده کرده اند. زحمات شان اما زودتر از چیزی که انتظارش را داشتند جواب داده و حالا هر دو کودک 4 ساله به زبان ایتالیایی مسلط هستند.

.
.

فقط مشکل اینجاست که جورج و امل چیزی از ایتالیایی نمی دانند!

الا و الکساندر ثابت کردند از پدر و مادرشان باهوش ترند و این نظریه را تصدیق کردند که بچه ها در این سن مثل اسفنج هر اطلاعاتی را به راحتی جذب و حفظ می کنند. حالا آن ها به راحتی می توانند با این زبان رمزی جلوی پدر و مادرشان حرف بزنند چون جورج و امل، یک کلمه اش را هم متوجه نمی شوند


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست